زن بازی ترامپ در مقابل دوربین + فیلم

زن بازی ترامپ در مقابل دوربین

زن بازی ترامپ در مقابل دوربین جنجال به پا کرده است دونالد ترامپ رئیس جمهور چشم چران آمریکا اینبار با یک خبرنگار سوژه رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی شده است دونالد ترامپ وقتی که در حال صبحت تلفنی با نخست وزیر همجنس باز ایرلند بود به یکباره چشمانش به زن خبرنگار جلب شد و اقدام بسیار زننده ای را انجام داد.

چشم چرانی دونالد ترامپ

زن بازی ترامپ در مقابل دوربین + فیلم

زن بازی ترامپ در مقابل دوربین

به نقل از دیلی میل، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته (سه شنبه) در حالی که تلفنی با «لیو وردکار»، نخست وزیر همجنس‌گرای ایرلند گفتگو می کرد، به لبخند یک خبرنگار زن حاضر در دفتر کارش در کاخ سفید واکنش نشان داد.

ترامپ تلفنی انتصاب «لیو وردکار» را به سمت نخست وزیری ایرلند تبریک می گفت که ناگهان در میان صحبت هایش اعلام کرد: هم اکنون تعداد زیادی از خبرنگاران شما اینجا هستند.

ترامپ سپس به یک خبرنگار زن به نام «کایتریونیا پِری» اشاره کرد و گفت: اهل کجا هستی؟ بیا اینجا!

سپس در ادامه مکالمه تلفنی خود به نخست‌وزیر ایرلند گفت: همه خبرنگاران زیبای ایرلندی اینجا هستند. این خانم لبخند زیبایی بر لب دارد. مطمئن هستم که با شما هم به خوبی رفتار می کند.

دیگر خبرنگاران حاضر در دفتر کار رئیس جمهور از این اظهارات ترامپ متعجب شدند.

زن بازی ترامپ در مقابل دوربین

زن بازی ترامپ در مقابل دوربین

کایتریونیا پِری سپس یک ویدئو از لحظه ای که ترامپ این حرف را به او زده بود در حساب توییتر خود منتشر کرد و آن را «عجیب و غریب» توصیف کرد.

کاربران توییتر هم به سرعت به این فیلم واکنش نشان دادند و از دونالد ترامپ بخاطر این رفتار خجالت‌آور انتقاد کردند. یکی از کاربران نوشت: «خانم پِری عذرخواهی من را به عنوان یک زن آمریکایی بپذیرید.» یک کاربر دیگر نوشت: «عذرخواهی می کنیم که رئیس جمهور کشور ما عجیب است و رفتار نامناسبی دارد.»

یکی دیگر از شهروندان آمریکایی نیز نوشت: «من متأسف هستم که رئیس جمهور ما این گونه رفتار کرده است.»

زن بازی ترامپ در مقابل دوربین

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: