“ساره امیری” دختر ایرانی وزیر علوم امارات شد + عکس

بیوگرافی ساره امیری (سارة أميري) وزیر علوم امارات و عکس های ساره امیری را در ادامه ببینید.

بیوگرافی ساره امیری

بیوگرافی ساره امیری, ساره امیری,وزیر علوم امارات

روز گذشته امارات دست به تغییراتی در وزرای خود زد که مهمترین انها انتصاب “ساره امیری” به عنوان وزیر علوم پیشرفته امارات بود.

این دختر جوان ایرانی است و اهل استان سیستان و بلوچستان میباشد که از کودکی به همراه خانواده به امارات کوچ کردند و در آنجا ماندگار شدند پدر او یکی از تاجران بزرگ  پرنفوذ در امارات میباشد.

عکس های ساره امیری

بیوگرافی ساره امیری,عکس های ساره امیری,وزیر علوم امارات

“ساره امیری” دختر ایرانی وزیر علوم امارات شد

ساره امیری متولد ۱۳ شهریور ۱۳۶۴ در شهر زاهدان میباشد اما بعد از مهاجرت به امارات بنا به دلایلی ناچار شدند که شناسنامه او را صادره از دبی بگیرند و در محل تولد او دستکاری هایی صورت گیرد.

کشور کوچک امارات که به لطف منابع گازی و نفتی ثروت فراوانی دارند و به دلیل چاپلوسی کردن برای امریکا همیشه مورد عنایت این کشور قرار گرفته است حالا دست به اقدامات جالبی زده است!

تلاش کشورهای عربی برای جلب توجه

کشورهای عربستان و امارات در تلاش هستند که آزادی زنان را افزایش دهند و از انها را در راس کار سیاست استفاده کنند که تصویر خوبی در کشورهای جهان داشته باشند.

یکی از کارشناسان شبکه قطری گفت که مقامات امارات به دنبال توجه کردن به زنان نیستند بلکه میخواهند با استفاده از این کارها نگاه جهانیان را به خود جلب کنند انها تلاش میکنند با منصوب کردن زنان برای پست و سمت های نمادین و غیرمهم توجه کشورهای جهان را به خود جلب کنند.

همچنین ببینید: عکس های شما المزروعی جوان ترین وزیر امارات 

چندی پیش مقامات امارات “شما المزروعی” دختر جوان را به عنوان وزیر جوانان منصوب کردند.

نخست وزیر امارات اسامی کابینه وزرای جدید را در تویترش منتشر کرد که آن نام ۸ وزیر زن دیده میشود.

در کابینه جدید نام یک پسر جوان ۲۷ ساله هم دیده میشود که “عمر بن سلطان” نام دارد او به عنوان وزیر امور هوش مصنوعی منصوب شده است.

نخست وزیر امارات درباره انتخاب او در تویترش نوشت: هوش مصنوعی حرف اول را در دنیا میزند ما میخواهیم بهترین کشوری باشیم که در زمینه هوش مصنونی صاحب نام شویم و میخواهیم امارات راه به عنوان بزرگ ترین قطب هوش مصنوعی جهان منوصب کنیم.

خانم ساره امیری دختر بلوچ ایرانی از طایفه امیری میباشد این طایفه از اقوام قدیمی ایران زمین هستند.

ساره امیری وزیر علوم امارات

بیوگرافی ساره امیری,عکس های ساره امیری,وزیر علوم امارات

 

 همچنین ببینید: عکس همسر حاکم دبی در لندن

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: