ساعت های لوکس اپل واچ + تصاویر

هم‌اکنون قیمت ساعت‌های لوکس اپل واچ از ۱۰ تا ۱۷ هزار دلار است که این رقم در صورت تقاضا برای خدمات پس از فروش ۱۵۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

هلکسی فنلاند Legend ساخته‌شده توسط Apple Watch Tempo

برای حکاکی روی این ساعت زیبا ۳۰ ساعت وقت صرف شده است. طلای به‌کاررفته در آن از طلای ۱۸ عیار است و بند آن از پوست حیواناتی مثل تمساح، شترمرغ و حتی کوسه ساخته می شو دو در آخر رنگ موردعلاقه خریدار به آن افزوده می‌شود. دور بدنه این ساعت از الماس درست‌شده و خریدار می‌تواند برای آن پایه ایی طلایی از طلای ۲۴ عیار برای شارژ کردن سفارش دهد.

لوکس ترین اپل واچ ها

ساعت‌های Brikk Lux

اپل واچ زیر بین ۴۹ الی ۱۱۵ هزار دلار می‌ارزد. قیمت این ساعت با توجه به مواد به‌کاررفته در آن متغیر است. یک مدل آن به نام آمنی از طلای ۱۸ عیار زرد، طلای صورتی و ۱۱.۳۰ قیراط الماس ساخته‌شده که در اطراف ساعت، دکمه‌ها و قلاب آن به کار گرفته‌شده‌اند.

یک مدل دیگر این ساعت به نام Watch Deluxe نیز در قالب طلای زرد، صورتی و پلاتین به فروش می‌رسد و ۲.۳ قیراط الماس دارد.

لوکس ترین اپل واچ ها

اپل واچ‌های لوکس از GoldGenie

گران‌ترین ساعت اپل واچ ساخته‌شده باقیمتی حدود ۱۷۰ هزار دلار به فروش می‌رسد و این رقم از قیمت یک اتومبیل اسپورت مازراتی بیشتر است.

این ساعت بانام Apple Watch Diamond Ecstasy است که توسط برند GoldGenie طراحی‌شده و بند و صفحه آن از طلای زرد و صورتی ساخته‌شده و با الماس تزیین‌شده است.

مدل دیگری از اپل واچ برای دوستداران محصولات چرمی ساخته‌شده و در ساخت بند آن از پوست تمساح و افعی استفاده‌شده است. طلا و الماس هم از دیگر عناصر به‌کاررفته در این اپل واچ هستند.

و اما آخرین‌مدل اپل واچ Apple Watch Elite نام دارد که بدنه ایی با طلای ۲۴ عیار دارد و بند آن چرمی است.

لوکس ترین اپل واچ ها

لوکس ترین اپل واچ ها

لوکس ترین اپل واچ ها

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: