سامانه کارانه راه اندازی شد (عجیب ولی واقعی)

سامانه کارانه که توسط محمدباقر قالیباف برای ریاست جمهوری وعده داده بود از همین الان راه اندازی شده و جوانان جویای کار میتوانند به سایت kar96.ir مراجعه کنند و بنا به تخصص خود در آن ثبت نام کنند.

محمدباقر قالیباف وعده داده است که در صورت رئیس جمهور شدن از طریق سامانه کارانه به افراد بیکار بالای ۱۸ سال ماهیانه ۲۵۰ هزار تومان بدهد و این حقوق تا وقتی که برای آنها شغل پیدا شود ادامه خواهد داشت. (در حال حاضر به دلیل تعداد مراجعه بالا این سایت در دسترس نیست و ساعات خلوت به آن مراجعه کنید)

سامانه کارانه

سامانه کارانه 

سامانه کارانه راه اندازی شد

یک کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم از تحقق یکی از وعده‌های انتخاباتی خود خبر داد.

محمدباقر قالیباف در گفت‌وگویی از راه اندازی سامانه ملی کار خبر داد و گفت: همانطور که حضرت آقا فرمودند که دولت آینده باید از روز اول کار خود را در حوزه اشتغال آغاز کند، سامانه ملی کارانه که وعده آن را از قبل داده بودم راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: جویندگان کار و کارآفرینان با هر مهارت و تخصصی که دارند می‌توانند با مراجعه به این پایگاه به نشانی kar96.ir در سامانه ملی کارنه ثبت نام کنند.

این نامزد انتخاباتی همچنین درباره دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: فردا موضوع مناظره مسایل فرهنگی و سیاسی است و طبیعتا ممکن است مسایل سیاست داخلی و خارجی مطرح باشد.

قالیباف تصریح کرد: مهم ترین بحثی که همه ما نامزدها باید به آن توجه کنیم آن است که بیشتر به جنبه ایجابی موضوعات بپردازیم، مشکلات مردم را بگوییم و درباره آنها برنامه خود را ارایه دهیم.

وی تاکید کرد: مهم این است حرفی که می زنیم، دغدغه مردم باشد، سپس اینکه برای آن دغدغه چه کاری انجام خواهیم داد را به اطلاع مردم برسانیم.

سامانه ملی کار قالیباف راه اندازی شد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: