سام درخشانی و همسرش در جشنواره ترکیه + تصاویر

سام درخشانی و همسرش در جشنواره ترکیه

سام درخشانی و همسرش در جشنواره ترکیه مجله مراحم : سام درخشانی و همسرش در فرش قرمز و مراسم اختتامیه نخستین دوره از جشنواره فیلم «عصر» در شهر آنکارا ترکیه که با اعلام اسامی برگیزدگان پایان یافت

سام درخشانی و همسرش در فرش قرمز و مراسم اختتامیه نخستین دوره از جشنواره فیلم «عصر» در شهر آنکارا ترکیه

سام درخشانی و همسرش در ترکیه,همسر سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش در ترکیه

سام درخشانی و همسرش در ترکیه,همسر سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش در ترکیه

سام درخشانی و همسرش در ترکیه,همسر سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش در ترکیه

سام درخشانی و همسرش در ترکیه,همسر سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش در ترکیه

اختتامیه نخستین دوره از جشنواره فیلم «عصر» با حضور آثاری از سینمای ایران در بخش مسابقه و با حمایت شرکت فیلمسازی «عصر» و حضور کارگردانان، فیلمنانه نویسان، تولیدکنندگان، بازیگران و هنرمندان ایرانی و همچنین ایرانیان مقیم ترکیه شب گذشته در سالن هتل میرا در شهر آنکارا برگزار شد.

آرای هیأت داوران این جشنواره به ریاست کیومرث پوراحمد کارگردان مشهور ایرانی به شرح زیر اعلام شد: – جایزه بهترین بازیگر زن٬ به خاطر ظرافت و کشف ابعاد انسانی در قالبی دراماتیک و تحقق بخشیدن به شخصیت فیلم به مریم کاظمی برای فیلم جامه دران تعلق گرفت.

– جایزه بهترین بازیگر مرد، به خاطر باورپذیری فوق العاده و حساسیتهای ویژه در اجرای شخصیت فیلم به صابر ابر برای فیلم قندون جهیزیه اهدا شد.

– جایزه بهترین فیلمنامه به خاطر مهارت در طرح موضوعی پیچیده و غافلگیرکننده در بستری ساده به خانم سارا سلطانی و ابراهیم ابراهیمان برای فیلم عادت نمی کنیم تعلق گرفت.

– جایزه بهترین فیلم اقتباسی به دلیل خلق ساختاری متفاوت و غیرقابل پیش‌بینی برای داستانی آشنا و مکرر به ناهید طباطبایی و رضا قطبی برای فیلم جامه دران.

– جایزه بهترین کارگردانی به دلیل تلاش برای دستیابی به سینمایی استاندارد و به خاطر بهره‌گیری از بازیگران خوب قدیمی به سام غریبیان کارگردان فیلم ۳۶۰ درجه.

– جایزه ویژه هیات داوران در بخش کارگردانی به خاطر روایت جسورانه و خلاق در طرح معضلی اجتماعی به رضا درمیشیان برای فیلم لانتوری. – جایزه بهترین فیلم به خاطر تولید فیلمی انسانی، بی ادعا و دلپذیر به سعید سعدی برای فیلم قندون جهیزیه.

– جایزه ویژه هیات داوران به خاطر فیلمنامه ای زیبا و سنجیده و کارگردانی هوشمندانه و سخت و فیلمی سرشار از ظرافتهای انسانی به علی ملاقلی پور نویسنده و کارگردان فیلم قندون جهیزیه. لازم به ذکر است در بخش مسابقه این جشنواره ۱۷ فیلم ایرانی حضور داشتند.

گفتنی است فاطمه معتمد‌آریا، سام درخشانی، مرجان گلچین و سام قریبیان در این جشنواره به عنوان میهمانان ویژه حضور داشتند.

عکس‌های جدید سام درخشانی و همسرش در ترکیه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: