سربریدن دو پیرمرد و یک رزمنده عراقی توسط داعش (تصاویر ۱۸+)

داعش دو پیرمرد سوری را گردن زد

گروه تروریستی داعش دو پیرمرد سوری را به صورت جداگانه در دو منطقه «الجزنیه» و «القحطانیه» در غرب شهر رقه، به اتهام جادوگر بودن گردن زد.

این اعدام در حالی صورت گرفت که این گروه تروریستی، دلایل و مدارکی را مبنی بر ارتکاب سحر و جادو گری از سوی این دو نفر ارائه نکرد.

داعش اعدام این دو نفر را در حضور تعدادی از اهالی حومه شهر رقه انجام داد تا مردم با دیدن این اعدام ها، جرات اعتراض و قیام علیه این گروه تروریستی را نداشته باشند.

استان رقه از یک سال و نیم پیش تاکنون به صورت کامل در اشغال داعش قرار دارد و این گروه تروریستی به صورت گسترده به اعدام مردم این شهر می پردازد.

 
 
 
 

 

 

ذبح رزمنده نجفی به دست جلاد داعش

عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش روز پنج‌شنبه یکی از رزمندگان عراق را در شمال بغداد سر بریدند.

گروه تروریستی داعش اعلام کرد که عناصرش «نبیل عبید محمد شعلان الزبیدی» را در منطقه النباعی در جنوب تکریت و شمال بغداد ذبح کرده‌اند.

این رزمنده از اهالی استان نجف اشرف بوده است.

داعش سه تصویر از این جنایت خود منتشر کرده که پس از بازجویی از رزمنده عراقی جلاد داعش سر وی را در یک منطقه جنگی از بدنش جدا می‌کند.

گروه داعش به تازگی و همزمان با پیشروی‌های چشمگیر نیروهای ارتش و مردمی در شمال عراق به جنگ روانی و تبلیغاتی دست زده است.

فتح تکریت بزرگ‌ترین پیروزی برای نیروهای عراقی پس از حمله‌ برق‌آسای داعش به عراق در ماه ژوئن بود. نخست وزیر عراق پس از فتح این شهر اعلام کرده بود مرحله بعدی در بازپس گیری مناطق از دست رفته، ‌فتح الانبار است که بزرگ‌ترین استان از ۱۸ استان عراق است و بخش اعظم آن در دست داعش است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: