نماز سردار سلیمانی در جبهه نبرد با داعش + تصاویر

سردار سلیمانی در جبهه نبرد با داعش ، نماز خواندن سردار سلیمانی در خط مقدم جنگ ، نماز شکر سردار سلیمانی در سوریه ، عکس سردار سلیمانی در عراق

نماز سردار سلیمانی در جبهه

نیروهای افغانستانی مدافع حرم موسوم به تیپ فاطمیون در ادامه عملیات‌ خود به مرز عراق و سوریه رسیدند و کنار سردار سلیمانی نماز شکر اقامه کردند.

نیروهای افغانستاتی مدافع حرم «لشکر فاطمیون» در ادامه عملیات‌های خود از ماه گذشته حرکت خود را به‌سمت مرز عراق و سوریه آغاز کردند.

پس از تلاش گسترده نیروهای فاطمیون و هم‌پیمانان در محور مقاومت، دو روز پیش این نیروها توانستند با عبور از سد حملات هوایی آمریکا، خود را به مرز عراق و سوریه برسانند.

عکس اقامه نماز سردار سلیمانی در سوریه

نماز سردار سلیمانی در جبهه جنگ داعش

سوریه و عراق بیش از ۶۰۰ کیلومتر مرز مشترک دارند که تا پیش از عملیات موصل، داعش بیش از ۴۰۰ کیلومتر از مرز را که عمدتاً در مناطق بیابانی است، در کنترل داشت.

از نظر میدانی پیشروی تا مرز سوریه و عراق در واقع به‌معنی اخراج کامل داعش از بخش شرقی استان موصل خواهد بود. با رسیدن به مرز عراق و سوریه، قطع ارتباط نیروهای داعش با خاک سوریه برآورده خواهد شد.

اکنون نبردی جدی میان آمریکا و گروه‌های تحت هدایتش با ارتش سوریه و متحدانش بر سر این‌که چه‌کسی در مناطق مرزی جنوب سوریه مسلط باشد، شکل گرفته است.

سردار سلیمانی در جبهه جنگ داعش

نماز سردار سلیمانی در جبهه جنگ داعش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: