بیوگرافی سریاس صادقی تروریست حرم امام خمینی

سریاس صادقی تروریستی که خود را در حرم امام منفجر کرد ، عکس های سریاس صادقی عامل انتحاری حرم امام خمینی ، بیوگرافی سریاس صادقی عامل انتحاری حرم امام خمینی

سریاس صادقی کیست ؟

سریاس صادقی یکی از عوامل حمله تروریستی روز گذشته تهران، از سه سال پیش بعنوان یکی از مبلغین داعش در شهرهای مرزی غرب کشور مطرح بود.

صفحه‌ای در فیسبوک به نام یکی از عوامل حمله های تروریستی تهران وجود دارد. عکس صاحب این صفحه با فردی که وزارت اطلاعات او را «سریاس» معرفی کرده همخوان است. صفحه هم به نام «سریاس صادقی» است و به نظر می‌رسد او از ماه می سال ۲۰۱۵ در فیسبوک حضور داشته است.

در فیسبوک ۱۱۰فالوور داشته که همه آنها تحت نظر هستند.

سریاس صادقی تروریستی که خود را در حرم امام منفجر کرد

سریاس صادقی تروریست حرم امام خمینی

در لیست ۱۱۰ نفره دوستان سریاس در فیسبوک چهره های مختلف و متفاوتی دیده می شوند. از پروفایل یک زن بدون حجاب که خود را ساکن مسکو معرفی کرده است تا پروفایلی با عکس صدام حسین یا زنی با روبنده که محل زندگی خود را اوتاوای کانادا نوشته است.

در بخش عمومی صفحه او البته فعالیت خاص و چشمگیری دیده نمی شود اما این امکان و احتمال وجود دارد که او تنها در دایره محدود به دوستانش فعالیت می‌کرده است

در پست اولی که در صفحه او نمایان است، عکسی از خودش دیده می شود که روی پا نشسته و در یک پیراهن ورزشی سفید آستین کوتاه با مارک آدیداس، به دوربین لبخند می‌زند.

پست دوم او نقل قولی از خلیفه سوم است.

پست سوم تکرار پست اول اوست و بعد در دو پست پیاپی دو عکس یکسان از یک پسر خردسال دیده می شود که ممکن است فرزند او باشد.

فرزند سریاس صادقی

فرزند سریاس صادقی

آخرین پستی هم که در قالب پست های عمومی دیده می شود عکس دیگری از خود اوست در لباسی ضخیم تر با نوشته‌ای لاتین و تاریخ ۲۰۰۹-۲۰۱۰. او در این عکس ایستاده و همچنان لبخند می‌زند.

نام سریاس صادقی اما علاوه بر فیسبوک او در جای دیگری هم آمده است.

در گزارشی که سایت حزب دموکرات کردستان در تاریخ سوم ماه دسامبر سال ۲۰۱۴ منتشر کرده است، از این فرد به عنوان یکی از مبلغان گروه تروریستی داعش نام برده شده است.

در این گزارش که بخشی از آن درباره تبلیغ داعش در مناطق غربی ایران است آمده که افرادی از جمله سریاس صادقی بعد از نماز مغرب به‌ صورت محرمانه‌ و دور از چشم مردم به‌ تبلیغ داعش می‌پردازند.

داعش در شماره جدید نشریه خود تصویر تروریست‌های تهران قبل از انجام حمله را منتشر کرده بود.

سریاس صادقی تروریست حرم امام خمینی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: