سقوط اتوبوس با ۱۴ مسافر به دریا در هرمزگان +تصاویر

سقوط اتوبوس به دریا، با ۱۴ مسافر هنگام ورود به لندینگ کرافت در بندر «پُهل» استان هرمزگان

 

 یک دستگاه اتوبوس به هنگام آماده شدن جهت ورود به شناور لندیگ کرافت در بندر پهل سقوط کرد.

 

سقوط اتوبوس با 14 مسافر به دریا در هرمزگان
سقوط اتوبوس با ۱۴ مسافر به دریا در هرمزگان

سقوط اتوبوس با ۱۴ مسافر به دریا در بندر پهل

مدیر امور بنادر سازمان منطقه آزاد قشم در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر، افزود: این دستگاه اتوبوس ساعت ۷:۵۶ صبح امروز به هنگام آماده شدن برای ورود به شناور لندینگ کرافت (شناورهای ویژه حمل خودرو) در بندر پهل سقوط کرد.

پژمان بهرامی بابیان اینکه سرنشینان این اتوبوس توسط نیروهای امدادی سازمان منطقه آزاد قشم نجات یافتند، تصریح کرد: این اتوبوس با ۱۴ سرنشین از شیراز راهی جزیره قشم شده بود و در هنگام سقوط در دریا هشت سرنشین شامل پنج مسافر و سه خدمه در آن حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه تمامی سرنشینان با تلاش نیروهای امدادی سازمان منطقه آزاد قشم نجات یافتند، خاطرنشان کرد: این حادثه هیچ‌گونه تلفات جانی به همراه نداشت.

سقوط اتوبوس به دریا در هرمزگان,سقوط اتوبوس به دریا در  بندر پهل
سقوط اتوبوس به دریا در هرمزگان,سقوط اتوبوس به دریا در بندر پهل

این مقام مسئول در خصوص چگونگی نجات دادن سرنشینان این اتوبوس، اظهار کرد: با تلاش نیروهای مستقر در بندر پهل تمام هشت سرنشین از طریق سقف اتوبوس به بیرون منتقل شدند و حال همه سرنشینان خوب است.

بهرامی در خصوص علت سقوط این اتوبوس اذعان کرد: این اتوبوس به هنگام آماده شدن برای ورود به شناور لندینگ کرافت، به دلیل بی‌احتیاطی راننده و خالی کردن ترمز، از قسمت عقب به داخل دریا سقوط کرد.

وی در پایان با اشاره به شرایط جزر دریا، ادامه داد: هم‌اینک تلاش برای بیرون کشیدن اتوبوس از دریا با مشارکت نیروهای امدادی، پتروساحل، دریابانی و امور بنادر سازمان منطقه آزاد قشم آغازشده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: