سنگسار دختر جوان در افغانستان در ملأعام +تصاویر

سنگسار دختر جوان در افغانستان در ملأعام

سنگسار دختر جوان در افغانستان در ملأعام افغانستان هنوز هم مناطقی هست که تحت تصرف طالبان است .این گروه افراطی بتازگی حکم سنگسار یک دختر را تنها به خاطر فرار این دختر از خانه با نامزدی که دوستش داشت و تنها بخاطر رهایی از ازدواج اجباری با مردی دیگر سنگسار نمودند. این اتفاق شوم در در ۲۵ اکتبر (۹ روز پیش) انجام شده است و فیلم ویدئویی ۳۰ ثانیه ای سنگسار روز ۳ نوامبر (سه شنبه) منتشر شده است. 

عکس سنگسار دختر جوان در افغانستان

عکس سنگسار دختر جوان در افغانستان,سنگسار دختر

عکس سنگسار دختر جوان در افغانستان,سنگسار دختر

این دختر نگون بخت با نام “رخشانه” که احتمالا بین ۱۹ تا ۲۱ سال سن داشته است با نامزد ۲۳ ساله خود از خانه گریخته و سپس به دست خانواده و اعضای گروه طالبان می افتد. او می خواسته با پسر مورد علاقه اش ازدواج کند اما خانواده او می خواستند او به ازدواج مرد دیگری در آید.

گروه طالبان حکم سنگسار را برای او و برای نامزدش شلاق تعیین می کنند و در نهایت این حکم به مورد اجرای در می آید. رخشانه به هنگام پرتاب سنگ از سوی عوامل طالبان از آنها می خواهد این کار را متوقف کنند و می گوید او یک مسلمان است. سنگسار رخشانه به دست جنگ سالاران مسلح و گروهی از رهبران مذهبی طالبان انجام شده است.ولایت غور در کنترل طالبان قرار دارد و پیش از این نیز برخی موارد اجرای مجازات شلاق و سنگسار در ملا عام در این ولایت به مورد اجرا گذاشته شده است.

همچنین ببینید: دستگیری سنگسار کننده رخشانه دختر افغانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: