قبر دانشگاه نفت را کندند +عکس

تجمع اعتراضی دانش‌آموختگان صنعت نفت در مقابل مجلس در حالی وارد هفته دوم خود شد که امروز این اعتراض با ابتکاری همراه بود.
 
مجله آنلاین مراحم; گروهی از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت که از هفته پیش مقابل خانه ملت تجمع کرده‌اند در اقدامی جالب به ساخت سنگ قبر نمادین این دانشگاه مقابل درب شرقی مجلس شورای اسلامی کردند.

دانشجویان در اقدام نمادین خود بر سر مزار دانشگاه خود نشستند و برای آن «فاتحه» قرائت کردند.

بر روی این سنگ قبر نوشته شده:«سکوت، سرشار از نا گفته‌هاست».

سنگ قبر دانشگاه صنعتی نفت +عکس,سنگ قبر عجیب,سنگ قبر جالب,سنگ قبر اعتراضی دانشگاه نفت,سنگ مزار عجیب و غریب
سنگ قبر نمادین دانشگاه صنعت نفت مقابل مجلس در هفته دوم تجمع در مقابل خانه ملت

دانش‌آموختگان صنعت نفت از هفته‌ گذشته خواستار اجرایی شدن وعده دولت و وزارت نفت برای استخدامشان در شرکت ملی نفت هستند که به گفته آنها، هنوز درخواست‌شان از سوی مسئولان دولتی پاسخ داده نشده است.

براین اساس، مدتی است موضوع استخدام فارغ‌التحصیلان دانشکده صنعت نفت در وزارت نفت، واکنشهایی را در بین قشر دانشگاهی و فرهیخته حوزه صنعت نفت ایجاد کرده و رسانه‌ها نیز به این موضع بحث برانگیز پرداخته‌اند.

فارغ‌التحصیلان دانشکده صنعت نفت معتقدند که طبق آئین‌نامه این دانشکده، باید با شرط معدل و پس از فارغ‌التحصیلی به استخدام وزارت نفت درآیند، البته روند استخدام آنها انجام شده که با دستور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، این روند متوقف شده است.

یکی از فارغ‌التحصیلان دانشکده صنعت نفت در گفت‌وگویی گفته است: «روند جذب در دانشگاه صنعت نفت به این صورت بوده که آقایان و خانمها در لیست کاریابی قرار گرفته و شرکتهای تابعه وزارت نفت، ظرفیتهای موجود و نیروهای کار مورد نیاز را در رشته‌های تخصصی اعلام می‌کنند و دانشجویانی هم که در رشته‌های خاص  وزارتخانه تحصیل کرده‌‌اند، به آنها معرفی شده‌ و دانشجویان با سپری کردن مراحل استخدام وارد وزارت نفت می‌شده‌اند که با ابلاغ وزیر نفت، این روند متوقف شده است».

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت به تازگی در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود: «ما می‌خواهیم نیروی باسواد جذب کنیم»، دانشجویان نیز در واکنش به این اظهارات، اقدام به راه‌اندازی پویش ملی «من بی‌صوادم» کرده‌اند که با استقبال دانش

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: