سوءاستفاده رسانه های غربی از عکس بهداد سلیمی + عکس

سوءاستفاده رسانه های غربی از عکس بهداد سلیمی + عکس

رسانه آلمانی از عکس بهداد سلیمی سوءاستفاده کرد

تبلیغ ماریجوآنا با عکس بهداد سلیمی

 
 
 تبلیغ ماریجوآنا با عکس بهداد سلیمی , سوءاستفاده از عکس بهداد سلیمی , عکس بهداد سلیمی , تبلیغ با عکس بهداد سلیمی
تبلیغ ماریجوآنا با عکس بهداد سلیمی , سوءاستفاده از عکس بهداد سلیمی , عکس بهداد سلیمی , تبلیغ با عکس بهداد سلیمی
 
 
 

مجله مراحم : پس از انتشار عکس بهداد سلیمی در یک رسانه آلمانی و ارتباط دادن او با ماری‎جوانا (یک ماده مخدر)، مسئولان فدراسیون وزنه‎برداری ایران در نامه‎ای رسمی به کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ایران خواستار پیگیری جدی این موضوع شدند.

مسئولان فدراسیون وزنه‎برداری در نامه خود خواستار این شدند که کمیته ملی المپیک ایران به وظیفه ذاتی خود یعنی حمایت و صیانت از ورزشکاران قهرمان المپیک عمل کرده و با مرجع بالادستی خود یعنی کمیته بین‎المللی المپیک در این خصوص مکاتباتی را داشته باشد.

نایب رییس فدراسیون وزنه برداری گفت:کمیته ملی المپیک را برای رسیدگی به موضوع سوء استفاده از عکس بهداد سلیمی توسط یکی از رسانه های آلمانی ارجح دانستیم و منتظر پاسخی از کمیته هستیم.

داود باقری در گفت وگویی درباره پیگیری سوء استفاده از نام  توسط یکی از سایت های آلمانی، بیان کرد:ما به کمیته ملی المپیک نامه ای ارسال کرده ایم که موضوع پیگیری شود، چرا که آن عکس بهداد سلیمی مربوط به المپیک لندن بود و بهداد هم یکی از قهرمانان المپیکی است. بنابراین به این نتیجه رسیدیم که کمیته ملی المپیک ارجح است و ابتدا کمیته ملی المپیک این موضوع را پیگیری کند.

نایب رییس فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به این پرسش که فکر می کند کمیته ملی المپیک بتواند به این مساله ورود پیدا کند؟ تصریح کرد:باید ببینیم کمیته ملی المپیک چه جوابی به ما می دهد. اگر پاسخ شان مبنی بر این بود که باید از ارگان های دیگر موضوع را پیگیری کنیم این کار را انجام خواهیم داد، اما تشخیص مان بر این بود که ابتدا کمیته ملی المپیک می تواند سریع تر به نتیجه برسد. 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: