سوتی جدید ترامپ در پخش سرود ملی + تصاویر

سوتی جدید ترامپ در پخش سرود ملی

ناآگاهی ترامپ از مسائل سیاسی باعث شده است تا سوتی و خطاهای سیاسی ریادی را انجام دهد.

در مراسم  عید پاک ترامپ و همسرش ملانیا حضور داشتند ، دراین مراسم سرود ملی پخش شد که باید دست را به سینه میگذاشتند ،اما ترامپ با بی خیالی و بدون حرکت ایستاده بود تا جایی که همسرش با دست و تلنگر به وی یادآوری کرد که باید دستش را به سینه اش بگذارد.

حرکت ملانیا برای یادآوری نکته ای به دونالد ترامپ

ملانیا و ترامپ و پسر کوچکشان در مراسم روز عید پاک در بین جمعیتی زیاد  از مردم آمریکا ایستاده بودند ، ملانیا میخواست با یک حرکت پنهانی نکته ای را به ترامپ یادآوری کند که سوژه دوربین های عکاسان شد.

سوتی جدید ترامپ در پخش سرود ملی 

سوتی جدید ترامپ در پخش سرود ملی

 

به گزارش دیلی میل دونالد ترامپ و همسرش ملانیا میزبان مردم و مسئولان در روز عید پاک بودند که فراموش کاری و بی دقتی ترامپ ملانیا را مجبور به انجام یک حرکت پنهانی کرد اما از انجایی که هیچ حرکتی از لنز دوربین ها پنهان نمی ماند در عرض مدت کوتاهی نه تنها مردم حاضر در مراسم بلکه بسیاری از مردم جهان متوجه ان شدند.

ملانیا و ترامپ

بخشی از این مراسم پخش سرود ملی بود که بایستی تمام حاضرین هنگام شنیدن آن دست چپشان را روی سینه قرار می دادند ، تا اینجا مشکلی نبود همه دست روی سینه آماده بودند.

سرود که اجرا شد رئیس جمهور آمریکا “دونالد ترامپ” مثل همیشه با لبخندی ملیح و چهره ای خونسرد ایستاده بود اما مشخص بود که حواسش آنقدر ها هم جمع نیست چرا که فراموش کرده بود دست به روی سینه با ایستد.

ملانیا به محض آنکه متوجه این بی حواسی همسرش شد سعی کرد او را متوجه کند.

در ویدئوهای منتشر شده کاملا به طور واضح دیده می شود که ملانیا با دست راستش به ترامپ چندین بار ضربه می زند تا سریعتر ژست خود را تغییر دهد.

فیلم سوتی ترامپ

دانلود این ویدیو

دیلی میل نوشت:هرچند ملانیا سعی کرد بدون آنکه تغییری در چهره اش ایجاد شود و با تمام مهارت زنانه خود تلاش کرد تا توجه کسی جلب نشود اما حرکت قایمکی او شکار دوربین ها شد.

 حواس پرتی ترامپ در پخش سرود ملی

سوتی جدید ترامپ در پخش سرود ملیعکس ترامپ و ملانیا در عید پاک

سوتی جدید ترامپ در پخش سرود ملی

سوتی جدید ترامپ در پخش سرود ملی

 

بهتر است ملانیا از این به بعد قبل از مراسم یکبار در خانه تمامی حرکات و قوانین احتمالی را به دونالد ترامپ یاداوری کند چون از آنجا که پیداست ترامپ رئیس جمهور در این مراسم حواسش جای دیگری است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: