سوتی وحشتناک ترامپ +عکس

سوتی وحشتناک ترامپ در حاشیه اجلاس گروه هفت سوژه رسانه های جهان قرار گرفته است. در این جلسه نخست وزیر ایتالیا در حال سخنرانی است و ترامپ با تکان دادن سر حرفهای او را تایید میکند در حالی که یادش رفته که گوشی ترجمه را روی گوش خود قرار دهد.

رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی این سوتی ترامپ را سوتی قرن نامیده اند.

سوتی وحشتناک ترامپ

سوتی وحشتناک ترامپ

ترامپ در سخنرانی نخست وزیر ایتالیا

بر اساس یک ویدیوی منتشر شده از رئیس جمهور آمریکا در جریان اجلاس گروه هفت، وی در حالی که وانمود می‌کند در حال گوش دادن به حرف‌های نخست‌وزیر ایتالیاست اما فراموش کرده گوشی ترجمه همزمان را بگذارد!

در این ویدیو دوربین در حال برداشت تصویر رهبران شرکت کننده در این اجلاس است که همگی با گوشی‌های ترجمه همزمان مشغول شنید سخنرانی پائولو جنتیلونی، نخست وزیر ایتالیا هستند.

به عنوان مثال در این ویدیو آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان و قائد السبسی، رئیس جمهور تونس هر دو به دقت به سخنرانی جنتیلونی گوش می‌دهند اما زمانی که تصویر روی دونالد ترامپ می‌رود او با صورتی جدی این طور وانمود می‌کند که در حال گوش دادن به سخنرانی جنتیلونی است اما تفاوت بارزی میان او و دیگر مستمعین وجود دارد. او گوشی ترجمه همزمان را برای شنیدن ترجمه سخنرانی جنتیلونی نگذاشته است!

انتشار این فیلم این سوال را در رسانه‌ها ایجاد کرد که چطور ترامپ می‌تواند به این سخنرانی بدون ترجمه گوش دهد؟ آیا او واقعا به زبان ایتالیایی مسلط است؟ بعید است که این گونه باشد.

یک خبرنگار بی.بی.سی این ویدیو را در توئیتر به اشتراک گذاشته و نوشته است: فقط نگاه کنید و ببینید چه کسی در این جمع تصمیم گرفته به ترجمه سخنرانی میزبان ایتالیایی خود گوش فرا ندهد!

سوتی وحشتناک ترامپ

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: