سوتی وحشتناک حامیان قالیباف + عکس

سوتی وحشتناک حامیان  قالیباف

جامیان و طرفداران کاندیداهای ریاست جمهوری این روزاه به هر ترفندو حیله ای دست میزنند تا برای کاندیدای مورد حمایت خود رای جمع کنند ، اما این بین همیشه با گاف و سوتی نیز همراه است که گاهی باعث تعجب و شگفتی و گاهی خنده دار میشود.

کانال موسوم به حامیان ورزشی محمدباقر قالیباف با گافی عجیب در بین اسامی ورزشکاران حامی شهردار تهران از دو بازیکن فقید فوتبال ایران هادی نوروزی و مهرداد اولادی نیز نام برده‌اند!
حمایت هادی نوروزی و مهرداد اولادی از قالیباف!

گروهی تلگرامی با نام بردن از بازیکنان فقید فوتبال ایران هادی نوروزی و مهرداد اولادی در لیست حامیان ورزشی محمدباقر قالیباف گاف عجیبی از خود به جا گذاشت.

در این لیست که اسامی ورزشکاران برجسته ای نیز در آن دیده می شود نام هادی نوروزی، کاپیتان شماره ۲۴ پرسپولیس که در مهرماه سال ۹۴ درگذشت و همچنین مهرداد اولادی، بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس که او نیز در سال گذشته دار فانی را وداع گفت به عنوان حامیان قالیباف قرار داده شده است!!

سوتی وحشتناک حامیان قالیباف

سوتی وحشتناک حامیان قالیباف

سوتی وحشتناک حامیان قالیباف

 

در حالی که این روزها چهره‌های برتر ورزش ایران همچون علی کریمی در صفحات رسمی خود حمایت قاطع از ادامه ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی را اعلام کرده‌اند، گروه رقیب اینچنین بدون آگاهی احساسات جامعه ورزش را خدشه دار کرده‌اند.

خانواده نوروزی تکذیب کردندهمسر و خانواده هادی نوروزی در این باره در گفت و گویی گفتند: گویا در کانالهای ستاد انتخاباتی برخی کاندیداها و در لیست اعلام حمایت ورزشکاران نام هادی عزیزمان نیز بعنوان حامی اعلام شده و از انجا که ایشان در قید حیات نیستند تصور می شود که خانواده نوروزی اعلام حمایت کرده اند. در این باره باید بگوییم هادی خدابیامرز  حقیقتا علاقه ای به  مسایل سیاسی نداشت و ما نیز هیچ اعلام حمایتی از کاندیدایی نداشته و نخواهیم داشت ولی امیدواریم این انتخابات با مشارکت هر چه بیشتر مردم و باشکوه برگزار شود.

برادر مهرداد اولادی نیز گفت: واقعا تعجب برانگیز است که چنین موضوعی رخ داده و در فضای رسانه ای و مجازی بازتاب بسیار داشته. صراحتا اعلام می داریم هیچ حمایتی از کاندیدایی نداشته ایم. ما همچون مردم در اتنحابات شرکت می کنیم و امیدواریم این انتخابات با مشارکت حداکثری مردم همراه باشد.

کانال حمایت ورزشکاران از قالیباف

سوتی وحشتناک حامیان قالیباف

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: