سوختن چهره یک مرد در ملاعام +تصاویر

سوختن چهره پسر جوان معرکه گیر

سوختن چهره یک مرد در ملاعام اتفاق دلخراشی بود که برای یک معرکه گیر رخ داد این پسر جوان با نگهداشتن بنزین درون دهان خود و سپس با فوت کردن آن از دهان خود آتش پرتاب میکرد ناگهان با صحنه ای دلخراش رو به روش شد و آتش چهره اش را در مقابل چشمان مردم سوزاند.

سوختن چهره,نفس آتشین,آتش گرفتن

 

اجرای نمایشی خطرناک با خطایی کوچک موجب حادثه ای دلخراش برای مرد جوان شد. مرد جوان نترس که برای جذب تماشاچی اعلام کرد که قصد دارد نمایش نفس آتشین را اجرا کند این کار را قبلا بارها انجام داده بود اما اینبار اتفاق تلخی برایش افتاد که شاید موجب شود تا این بخش از نمایشش را برای همیشه حذف کند.

بازیگر جوان در مقابل گروهی بیننده در یکی از جشنواره های روسیه بعد از خطا رفتن هدفش دچار سانحه ای تلخ شد ، مرد جوان قصد داشت سه بار نفس آتشین را اجرا کند که در مرحله آخر نمایش به دلیل اشتباه او در خارج کردن نفسش آتش به سمت صورت او بازگشت . حاضرین در صحنه با فریاد و وحشت به سمت او رفتند تا صورت آتش گرفته ی او را مهار و خاموش کنند .

سوختن صورت یک مرد در ملاعام

سوختن چهره,نفس آتشین,آتش گرفتن

نفس آتشین باعث سوختن پسر جوان شد

بعد از بازگشت شعله های آتش به سمت صورت این مرد روی زمین افتاد و تلاش کرد تا آتش را خاموش کند ولی وجود مواد اشتعال زایی که برای نمایش استفاده کرده بود کار را برای او دشوار کرد.مرد جوان به سرعت با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد تا فورا درمان شود.

حاضرین در صحنه و شاهدان سانحه تلخ می گویند:ابتدا نمایش جالب و دیدنی بود تا اینکه مرد اجرا کننده اشتباه کوچکی انجام داد که صحنه ی دلخراشی خلق کرد ، شعله های آتش به سمت چهره اش بازگشت و همه ی ما وحشت زده برای کمک به سمتش رفتیم.

آتش گرفتن پسر جوان

سوختن چهره,نفس آتشین,آتش گرفتن

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: