سوژه شدن لباس مادر مسی در مراسم عروسی

سوژه شدن لباس مادر مسی

سوژه شدن لباس مادر مسی در مراسم عروسی پسرش حواشی جالب این مراسم بود مادر لیونل مسی در مراسم عروسی لباسی شبیه به لباس عروس پوشیده بود که در فرهنگ ارژانتین توهین به شمار می اید و کسی نباید لباس شبیه عروس بپوشد اما مادر لیونل مسی در جشن عروسی پسرش لباس شبیه عروسپوشید و حاشیه ساز شد برخی از سایت های خبری اعلام کردند که مادر مسی به ایین وصلت راضی نبوده است.

لباس مادر لیونل مسی در عروسی

سوژه شدن لباس مادر مسی

توهین مادر لیونل مسی به عروسش

سوژه شدن لباس مادر لباس مسی در مراسم عروسی, پوشیدن لباس سفید رنگ مادر مسی در مراسم عروسی باعث جنحال و حواشی شده است و عناوین لج بازی با عروس و مخالف بودت مادر مسی با این مراسم عروسی را ساعاتی بعد از برگزاری مراسم ازدواج ستاره شماره ۱۰۰ تیم فوتبال بارسلونا منتشر شود و کنجکاوی کاربران را برای اطلاع از واقعیت ماجرا برانگیخت.

لباس مادر لیونل مسی شبیه لباس عروس بود و این در فرهنگ آرژانتین توهین محسوب میشود

سوژه شدن لباس مادر مسی

جنجال لباس مادر لیونل مسی در شب عروسی

تمام این صحبت ها که با مفهوم لج بازی و یا نارضایتی مادر لیونل مسی از ازدواج او با آنتونلا روکوزو شکل گرفته بود مربوط به لباس یا بهتر است بگوییم رنگ لباسی بود که خانم مسی بزرگ برای مراسم انتخاب کرده بود.

سوژه شدن لباس مادر مسی

به گزارش دیلی میل در کشور آرژانتین یکی از دهها قانون و سنت هایی که برای مراسم ازدواج وجود دارد رنگ لباس میهمانان است ، طبق این سنت هیچ یکی از میهمانان نباید لباسی به رنگ سفید ، نقره ای ، طوسی روشن برتن داشته باشند چرا که این رنگ فقط مخصوص عروس است و در این مراسم برتن داشتن لباس های این رنگی توهین به او محسوب می شود حال زمانی که مادر لیونل مسی با لباسی با ترکیب این رنگهای ممنوعه در مراسم ازدواج پسرش حاضر شد شایعات در مورد رابطه نه چندان خوب مادر و همسر مسی شدت گرفت.

مدل لباس مادر لیونل مسی در عروسی

رفتار زشت مادر مسی به معنای توهین به عروس در مراسم ازدواج لیونل و آنتونلا

اکثر میهمانان با دیدن مادر فوتبالیست مشهور به این فکر می کردند که پوشیدن این رنگ لباس به معنای مخالفت او برای این ازدواج است ، برخی هم لباس او را جنگ نرم نامیده اند که کاملا نامحسوس برای ناراحت کردن عروس خانواده مسی انتخاب شده است.

“کلیودیو کوزان” طراح لباس مشهور آرژانتینی می گوید:من برای طراحی لباس و کمک به انتخاب سبک پوشش خانم مسی به این شهر امده بودم و لباسی که قرار شد او برای مراسم بپوشد یک پیراهن تیره رنگ بود ولی زمانی که او وارد سالن مراسم شد دیدم که لباس او تغییر کرده است.

سوژه شدن لباس مادر مسی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: