سیرابی چرخ شده به جای چلوکباب

سیرابی چرخ شده به جای چلوکباب در برخی از کبابی های تهران به مردم فروخته میشده است که توسط تعزیرات حکومتی استان تهران شناسایی  دستگیر شدند متاسفانه برخی از مطبخ ها با فروش چلوکباب ارزان مردم را وسوسه به خرید انها میکنند و مردم از همه جا بی خبر نیز چلوکباب هایی که با سیرابی و ضایعات مرغ تهیه شده است را خریداری و مصرف میکنند.

همچنین ببینید: ریختن پوست مرغ درون چلوکباب

سیرابی چرخ شده به جای چلوکباب

سیرابی چرخ شده به جای چلوکباب

سیرابی چرخ شده به جای چلوکباب

سیرابی چرخ شده به جای چلوکباب

سیرابی چرخ شده به جای چلوکباب

یک واحد کبابی در منطقه شکوفه تهران که با استفاده از امحاء و احشاء حیوانی و گوشت‌های فاسد و غیرقابل مصرف اقدام به طبخ کباب می‌کرد.

کباب کوبیده با سیرابی – رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران از شناسایی، جریمه و پلمب یک واحد کبابی در منطقه شکوفه تهران خبر داد که با استفاده از امحاء و احشاء حیوانی و گوشت‌های فاسد و غیرقابل مصرف اقدام به طبخ کباب می‌کرد.

چلوکباب های حاوی سیرابی و ضایعات مرغ

«بهمن حسن‌بیگی» با اعلام این خبر گفت که گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران به دنبال گزارش‌ها و شکایات واصله از سوی مردم، با حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دامپزشکی استان تهران و بازرسی اصناف در یک واحد کبابی در منطقه شکوفه تهران حضور یافت.

این مقام مسئول در اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: این واحد کبابی با استفاده از ضایعات گوشت، امعاء و احشاء حیوانی و گوشت‌های فاسد و غیرقابل مصرف اقدام به طبخ کباب کوبیده می‌کرد که تخلف واحد صنفی برای بازرسان گشت تعزیرات محرز شد.

همچنین ببینید: دلتون خوشه که چلو کباب میخورید؟

حسن‌بیگی ادامه داد: پس از احراز تخلف، ۵۰۰ کیلو گوشت فاسد و غیرقابل استفاده این واحد در انظار عموم معدوم و گزارش تخلف به مبلغ بیش از ۴۰ میلیون ریال برای واحد متخلف صادر شد.

به گفته رئیس گشت مشترک تعزیرات حکومتی این واحد از سوی مراجع مربوطه پلمب شد.

سیرابی چرخ شده به جای چلوکباب

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: