شادمهر عقیلی و بازگشتش با پر پرواز ۲ به ایران ؟!

شادمهر عقیلی و بازگشتش با پر پرواز ۲ به ایران ؟!

بازگشت “شادمهر عقیلی” با پر پرواز ۲ به ایران؟!

مجله مراحم : سیزده سال پس از مهاجرت شادمهر عقیلی خواننده ای که با فیلم پر پرواز شناخته شد به کشور کانادا و بعدتر ایالات متحده نزدیک ترین دوستش در کشورمان یعنی داوود ناقور به دنبال فراهم آوردن شرایط بازگشت او به کشورمان است.

با سید حسن خمینی دراین باره صحبت کرده ایم.

داوود ناقور در این باره نقل کرده است:مدت زیادی است که این پروژه استارت خورده است و در مرحله انجام است. با سید حسن خمینی هم دراین باره صحبت کردیم ولی من اعتقاددارم نباید کاری کنیم که موضوع حساسیت زا باشد.

وی ادامه داده است:شادمهر در همه سال های خارج از کشورمان از خط قرمزها عبور نکرده و هنوز هم خیلی ها او را با آثار مناسبتی اشمی شناسند.

 

شادمهر عقیلی و بازگشتش با پر پرواز ۲
شادمهر عقیلی و بازگشتش با پر پرواز ۲

فیلمنامه “پر پرواز ۲″ به سازمان سینمایی ارائه شده

ناقور درباره قسمت دوم فیلم “پر پرواز” که شادمهر ۱۵ سال پیش در قسمت اولش بازی کرده اظهار می دارد:فیلمنامه “پر پرواز ۲″ با قصه بازگشت شادمهر به کشورمان تدوین شده و برای گرفتن پروانه ساخت به سازمان سینمایی ارسال شده است.

وی خاطرنشان می سازد:این پروژه در حال حرکت روبه جلو است و خیلی باید محتاط و با استراتژی جلو رفت و امیدوارم مسئولان مملکتی هم با نگاهی ارزشی و بزرگ منشانه به هنرمندان بنگرند.

فیلم پر پرواز

پر پرواز فیلمی است به کارگردانی خسرو معصومی که فیلم برداری آن در ۲۷ آذر ماه ۱۳۷۹ در تهران آغاز شد. فیلم نامهٔ آن را کیانوش عیاری و خسرو معصومی نگاشته اند و مدیر فیلم برداری آن کاظم شهبازی است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: