حمله تروریستی در امامزاده صالح تجریش ؟ +فیلم

حمله تروریستی در امامزاده صالح و ماجرای صدای مهیب در امامزاده صالح و جزئیات صدای انفجار در امامزاده صالح و فیلم وحشت مردم در امامزاده صالح

شایعه حمله تروریستی در امامزاده صالح

شب گذشته مراسم احیا در امامزاده صالح تجریش برگزار شد که اتفاق عجیبی در این مکان رخ داد ، حدود ساعت ۲:۳۰ بامداد مردم در حال خواندن دعا و نیایش بودند که یکباره صدای مهیبی جَو این مکان را به هم زد و مردم هراسان به درب خروجی هجوم آوردند.

یکی از شاهدان گفت: دیشب برای مراسم احیا به امام زاده صالح رفتیم و زمانی که داشتیم از آنجا برمیگشتیم یک خانم توی اسانسور در حال ضجه زدن بود اما ما جدی نگرفتیم و گفتیم شاید دلتنگ شده ،  ما به سمت پارکینگ رفتیم که ماشین رو بیاریم که دیدیم همه با جیغ و گریه در حال خارج شدن از درب اصلی حرم هستند و عده ای زیر دست و پا ماندند سپس نیروهای امنیتی وارد امامزاده و کوچه های اطراف حرم شدند تا اوضاع را کنترل کنند.

هنوز از علت این صدای مهیب که باعث وحشت مردم شده بود خبری در دسترس نیست.

ویدئویی از وضعیت امام زاده صالح (ع) پس صدای مشکوک در شب گذشته را مشاهده میکنید.

این ویدئو در شبکه های مجازی منتشر شده و دقایقی پس از شنیده شدن صدای مشکوک در امامزاده صالح (ع) را نشان میدهد که مردم وحشت زده در حال خروج از امامزاده هستند.

فیلم وحشت مردم از صدای مهیب امامزاده صالح

جزئیات شایعه حمله تروریستی در امامزاده صالح

روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) طی اطلاعیه ای اظهار داشت: جای نگرانی در مورد صدای نامتعارف در حرم حضرت عبدالعظیم نیست.روابط عمومی این آستان در پی شنیده شدن صدای نامتعارف در مراسم شب قدر در این آستان اطلاعیه ای صادر کرد که در ادامه می آید:

بسمه تعالی

با توجه به احتمال نگرانی برخی از زائران عزیز حاضر در مراسم احیاء شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در محدوده آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام، که ناشی از صدایی نامتعارف بود به اطلاع می رساند که جای هیچگونه نگرانی نبوده و مراسم احیاء هم اکنون در کمال آرامش و امنیت در حال برگزاری است.

کلیه زائران عزیز و شهروندان گرامی حاضر در مراسم در نهایت سلامت و در حال برگزاری مراسم احیاء شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان می باشند.

تصاویر برگزاری مراسم شب احیاء در حرم حضرت عبدالعظیم (ع)

مراسم شب احیاء در حرم عبدالعظیم حسنی (ع) هم اکنون در حال برگزاری است.

در پی شایعاتی که به دنبال شنیده شدن صدایی نامتعارف در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی منتشر شده، مراسم شب احیاء در این حرم در حال برگزاری است.

توضیح پلیس درباره صدای مهیب در حرم حضرت عبدالعظیم

پلیس پایتخت با رد شایعاتی که به دنبال شنیده شدن صدایی نامتعارف در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) منتشر شده بود، توضیحاتی را در این زمینه ارائه کرد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ در خصوص شایعه تیراندازی در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، اعلام کرد: به دنبال شنیده شدن صدایی در فاصله دور از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و در ضلع شرقی آن، شایعاتی مبنی بر تیراندازی در این محل پخش شد که با حضور سریع ماموران در محل، کذب بودن این شایعات مسجل شد.

پلیس پایتخت همچنین درباره منشا صدای شنیده شده نیز اعلام کرد: پس از بررسی ماموران پلیس مشخص شد که این صدا ناشی از انفجار یک ترقه دست‌ساز بوده و یک نوجوان ۱۷ ساله نیز به عنوان مظنون در این رابطه بازداشت شده است.

انتشار این شایعات در حالی بود که هیچ خللی در برگزاری مراسم احیای شب قدر در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی ایجاد نشد و این مراسم در آرامش کامل برگزار شد.

پلیس پایتخت تاکید کرد که تمامی مراسم‌های شب‌های قدر در تهران در امنیت کامل برگزار شده است.

شایعه حمله تروریستی در امامزاده صالح

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: