شبنم قلی خانی با تیپ زمان قاجار +تصاویر

شبنم قلی خانی با تیپ زمان قاجار

شبنم قلی خانی با تیپ زمان قاجار را مشاهده میکنید شبنم قلی خانی عکس از خود با تیپ زمان قاجار منتشر کرد و خبر از فیلم جدیدش داد.

شبنم قلی خانی با تیپ زمان قاجار,شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی مریم مقدس معصوم سالهای دور تلویزیون یا یکتای سریال هشت و نیم دقیقه صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک عکس کمتر دیده شده از خودش به روز کرد. شبنم قلی خانی در این عکس با لباسی قاجاری دیده میشود.شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:

هفته تون خوش عکسی کمتر دیده شده از بنده در دوران قاجار عکس مربوط به سال ٨١ و فیلم آبگینه به کارگردانی داریوش یاری میباشد…

شبنم قلی خانی یکتای سریال هشت و نیم دقیقه زمانی که در اوج دوران جوان بود در نقش مریم مقدس مادر عیسی مسیح درخشید و توانست جای پای محکمی در تلویزیون برای خود داشته باشد و بعد از آن در سریال اولین شب آرامش و پنج کیلومتر تا بهشت مورد توجه کارگردان های مطرح سینما و تلویزیون قرار گرفت و فیلم ها و سریال های ارزشمندی از خود برجای گذاشت.

شبنم قلی خانی در سریال هشت و نیم دقیقه

شبنم نویسندگی و کارگردانی چندین فیلم کوتاه و مستند را بر عهده داشته است. او نخستین فیلم کوتاه خود به نام واقعیت یک فروشندهٔ خیابانی را کارگردانی کرد. از فیلم های کوتاه او می توان به فیلم کوتاه زندگی اشاره کرد که او نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشت. داستان این فیلم کوتاه ۱۱ دقیقه ای مربوط به یک زندگی و مرگ ساده است.

ماجرای آشنایی و ازدواج شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی در کنار همسر و دخترش شانا

شبنم قلی خانی با تیپ زمان قاجار,شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی درباره ازدواجش گفت :خواهر رضا و خواهر من که هر دو از ما بزرگتر هم هستند، دوستان صمیمی یکدیگر بودند. زمانی که در دانشگاه قبول شدم. برای درس ماکت سازی احتیاج داشتم یک نفر به من کمک کند. خواهرم گفت برادر دوستم در رشته معماری تحصیل می کند و می تواند به تو کمک کند.

محل زندگی شبنم قلی خانی

آشنایی ما از ساخت این ماکت آغاز شد و در نهایت خواهرهای ما برایمان این نقشه را کشیدند و در نهایت سال ۸۶ با هم ازدواجکردیم. شبنم قلی خانی به دلیل شغل همسرش در استرالیا زندگی میکند و یک دختر به نام شانا دارد.

 

شبنم قلی خانی با تیپ زمان قاجار,عکس های شبنم قلی خانی با همسرش,تصاویر خصوصی همسر شبنم قلی خانی,عکس های شبنم قلی خانی و همسر و دختر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: