شعار یک داوطلب: اومدم جیب خودم رو پر کنم !

اومدم جیب خودم رو پر کنم این اولین برنامه یکی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری است

در گوشه و کنار وزارت کشور افراد متفاوتی برای ثبت نام انتخابات مشاهده میشوند که مصاحبه های انها در شبکه های اجتماعی و سایت ها به سرعت منعکس میشود.

مصاحبه ها و شعارهای داوطلبان انتخاباتی حواشی زیادی به دنبال داشته است به عنوان مثال یکی از داوطلبان که سن بالایی داشت آمد و گفت: من نه برنامه ای دارم و نه شعاری و فقط امده ام بگویم که از این وضعیت اقتصاد و اختلاس خسته ام خسته…

این مصاحبه ها بازار شبکه های ضد انقلاب را هم داغ کرده است و پشت سر هم مصاحبه ها و چهره های حاشیه ساز انتخابات را نشان میدهند.

امروز یکی از زنان در وزارت کشور شروع به فریاد زدن و اعتراض به وضعیت فقر خانواده خود کرد تا مورد توجه خبرنگاران قرار بگیرد ولی با حضور به موقع ماموران نیروی انتظامی این زن از وزارت کشور خارج شد.

اما ای کاش مردم با شکیبایی بیشتری گلایه و خواسته های خود را مطرح کنند وقتی که دولت برای مردم آنقد ارزش قائل میشود و اجازه میدهد که هر کسی برای ریاست جمهوری داوطلب شود باید مردم نیز در برابر این احترام رفتار محترمانه ای داشته باشند.

متاسفانه عده‌ای از افراد جنبه آزادی فضای انتخاباتی را ندارند و با ایجاد حاشیه و اخلال در نظم باعث میشوند که افراد دیگر هم به پای آنها سوخته شوند.

بهتر آن است که از این فضای آزاد انتخاباتی بهتر استفاده کرد و با روش های منطقی اعتراض و خواسته خودمان را مطرح کنیم.

اما یکی از داوطلبان ریاست جمهوری مصاحبه جالبی انجام داده است و درباره برنامه ریاست جمهوری اش اظهار نظر جالب و متفاوتی دارد.

اومدم جیب خودم رو پر کنم این اولین برنامه یکی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری است بقیه برنامه های او درباره با رویارویی با ترامپ را دی ویدئوی زیر ببینید:

اومدم جیب خودم رو پر کنم

دانلود این ویدیو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: