شلاق زدن اراذل و اوباش در ملاعام + تصاویر

شلاق زدن اراذل و اوباش در ملاعام

شلاق زدن اراذل و اوباش در ملاعام را مشاهده میکنید امروز ۷ نفر از اراذل و اوباش را در شهر قوچان در ملاعام شلاغ زدند این افراد در شهر اقدام به عربده کشی و زورگیری و مزاحمت برای نوامیس مردم میکردند.

دادستان عمومی و انقلاب قوچان از اجرای حکم شلاق هفت تن از اوباش این شهرستان درملأعام که با سلاح سرد و قدرت‌نمایی موجب برهم‌زده شدن امنیت عمومی شده بودند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، رمضانعلی آذری ظهر امروز در حاشیه اجرای حکم هفت تن از برهم زنندگان امنیت عمومی این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نزاع دسته‌جمعی یکی از موضوعاتی بوده که فرهنگ این شهرستان را نشانه گرفته است و متأسفانه طی ماه‌های اخیر نیز دارای افزایش هست.

شلاق زدن اراذل و اوباش در ملاعام

شلاق زدن اراذل و اوباش در ملاعام

شلاق زدن اراذل و اوباش در ملاعام

شلاق زدن اراذل و اوباش در ملاعام

شلاق زدن اراذل و اوباش در ملاعام

وی با تأکید بر اینکه نزاع‌ها آبروی شهرستان را هدف قرار داده و دستگاه قضایی با این اوباش به‌صورت جدی برخورد خواهد کرد، گفت: قوچان دارای فرهنگ دیرینه و اصیلی بوده و نباید اجازه داد دعوا گری و نزاع ترویج پیدا کند تا در این فرهنگ کهن خدشه‌ای ایجاد شود.

دادستان عمومی و انقلاب قوچان اجرای حکم برخی از مجرمان درملأعام را علاوه برنشان دادن قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با بی‌قانونی موجب پیشگیری از جرم دانست و افزود: نزاع دسته‌جمعی جرمی بوده که اجتماع را هدف قرار داده است و اشتهار یک اجتماع به نزاع دسته‌جمعی نشان از بی‌فرهنگی آن جامعه دارد بنابراین باید از این موضوع پیشگیری کرد.

آذری بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین علت‌های نزاع عدم سعه‌صدر در میان مردم است که با کوچک‌ترین اتفاق نزاع را به وجود می‌آورد، تأکید کرد: اگر افرادی به فرهنگ و اجتماع مردم احترام نگذارند به‌طورقطع مجازاتی در انتظار آن‌ها خواهد بود و فرهنگ نزاع و توهین نشان از بی‌فرهنگی و انحطاط فرهنگی است.

وی با یادآوری این مطلب که حدود ۷۰ نفر اوباش سطح یک و دو در این شهرستان شناسایی و زیر ذره‌بین دستگاه قضایی قرار دارند، بیان کرد: طی بررسی علل وقوع نزاع‌ها در قوچان مشخص شد نبود مکان فرهنگی و عدم توجه مسؤولین نسبت به بیکاری جوانان این نا به هنجاری را به وجود می‌آورد.

همچنین ببینید: شلاق زدن دختران در ملأعام به جرم داشتن دوست پسر! (تصاویر)

دادستان عمومی و انقلاب قوچان با اشاره به اینکه این اوباش شش ماه تحت نظر در اتاق خشم شهرستان خواهند بود تا از بروز دیگر جرم‌ها پیشگیری شود، خاطرنشان کرد: باید با مشارکت عموم مردم نشان داد قوچان در بحث امنیت یکی از شهرهای ردیف اول خراسان رضوی به شمار می‌آید و لازمه آن ترویج مشارکت اجتماعی است.

آذری از اجرای ۱۰۰ طرح و محور عملیاتی با کاهش ۵۰ درصدی جرائم در این شهرستان خبر داد و افزود: ۱۰ نفر از اوباش که طی ماه‌های اخیر اقدام به نزاع دسته‌جمعی در چهار مرحله کرده بودند تحت تعقیب دستگاه قضایی قرار گرفتند که سه نفر از آن‌ها در حال حاضر متواری شده‌اند.

وی بابیان اینکه حکم ۵۰ ضربه شلاق درملأعام برای هفت نفر دیگر از این اوباش امروز در میدان شهرداری این شهر اجرا شد، تصریح کرد: این افراد از قمه و چاقو برای قدرت‌نمایی استفاده کرده بودند که علاوه بر شلاق در ملأعام و به‌صورت تعلیقی به یک سال مجازات تعلیقی حبس نیز محکوم‌شده‌اند.

شلاق زدن اراذل و اوباش در ملاعام

شلاق زدن اراذل و اوباش در ملاعام,تصاویر شلاق زدن در ملاعام توسط نیروی انتظامی,تصاویر شلاق زدن اراذل و اوباش در قوچان,تصاویر اجرای حکم شلاق در شهر قوچان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: