شناسایی عاملان حمله به نوجوان ایرانی در لندن + عکس قربانی

شناسایی عاملان حمله به نوجوان ایرانی در لندن + عکس قربانی

طی روزهای گذشته چند نفر در لندن به یک نوجوان ایرانی حمله کردند وی را از ناحیه سر بشدت مجروح کردند . 

حال بعد از گذشت چند روز عاملان این حمله نژادپرستانه دستگیر شده و در دادگاه نیز متهم شناخته شدند.

عکسی از ۵ عامل حمله نژادپرستانه به نوجوان ایرانی در منطقه «کرویدون» لندن که تاکنون در دادگاه متهم و محکوم شده اند را مشاهده میکنید.

عکسی از نوجوان کرد ایرانی که روز دوشنبه در جنوب شهر لندن مورد حمله نژادپرستانه قرار گرفته بود و دچار شکستگی جمجمه و لختگی خود در سرش شده بود، در کنار متهم اصلی پرونده منتشر شد.

شناسایی عاملان حمله به نوجوان ایرانی در لندن + عکس

 
شناسایی عاملان حمله به نوجوان ایرانی در لندن + عکس قربانی

شناسایی عاملان حمله به نوجوان ایرانی در لندن

عاملان حمله به نوجوان ایرانی در لندن

پلیس لندن طی گزارشی اعلام کرد که پنج نفر در ارتباط با این حمله رسما در دادگاه متهم شناخته شدند. این افراد به رفتار خشونت آمیز متهم شده اند. یکی از دستگیر شدگان به بشدت نوجوان ایرانی زا مجروح کرده است. 

سه نفر دیگر هنوز در رابطه با این حمله در بازداشت هستند و پلیس عکس چند نفر دیگر را منتشر کرده و به دنبال دستگیری و بازجویی از آنها است.

‘بری پات’ ۲۰ ساله، ‘دریل’ و ‘دانیل دیویس‘ برادر و خواهر ۲۰ و ۲۴ ساله پس از حضور در دادگاه کریدون به قید ضمانت آزاد شدند. ‘جورج واردل‘ به دلیل وارد کردن صدمات جسمی شدید در سر این نوجدان در بازداشت ماند و ‘جک واردل‘ برادر این متهم نیز به قید ضمانت آزاد شد.

تمامی متهمان باید اول ماه ‘می’ باید در دادگاه حاضر شوند.  در جریان دادگاه رسیدگس به جرم این عاملان حمله و در رابطه با رسیدگی به پرونده برگزار گردید، مشخص شد که افراد مهاجم ساعت و زنجیر طلای ‘رکر احمد’ را نیز دزدیدند

به گفته منابع آگاه «دلاهد محمد» تبعه کرد عراق و «هامو احمد مصطفی»، دو دوست دیگر ‘رکر احمد’ بودند که در جریان حادثه آن شب  از دست مهاجمان فرار کردند.

  آخرین گزارش پلیس،حاکیست در رابطه با این حمله تاکنون ۱۶ نفر دستگیر و هفت نفر بین سنین ۲۰ تا ۲۴ سال متهم شناخته شده اند. پلیس لندن  اعلام کرده بود که جمعه شب گذشته یک نوجوان ایرانی ۱۷ ساله از سوی چندین نفر مورد حمله قرار گرفت.

به گفته پلیس لندن، این نوجوان ایرانی به یک بیمارستان در جنوب لندن منتقل شده و شرایط جسمی وی به دلیل ضربات وارد شده به سرش و شکستگی جمجمه وی وخیم اعلام شده است. براساس گزارش پلیس، جمجمه این نوجوان ایرانی شکسته و خون در مغزش لخته شده است .

به گفته پلیس، رکر احمد در شرایط بحرانی، اما با ثبات قرار دارد. براساس اعلام پلیس، دوستان این جوان ایرانی، نیز دچار جراحات جزیی شده اند.

شناسایی عاملان حمله به نوجوان ایرانی در لندن

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: