شیر خوردن از جنازه مادر +عکس

شیر خوردن از جنازه مادر توسط کودک هندی بازتاب گسترده ای در رسانه های هندوستان داشت.

بار دیگر تصویری منتشر شده در صفحات مجازی احساسات بسیاری را برانگیخت و آنها را تحت تأثیر خود قرار داد. کودکی که از مادر متوفای خود شیر می نوشد، بی آنکه بداند مادرش از دنیا رفته و جانی در بدن ندارد.

شیر خوردن از جنازه مادر

شیر خوردن از جنازه مادر

شیر خوردن از جنازه مادر

این تصویر غمناک و حزن آور در هند اتفاق افتاده است. پلیس در استان داموه (مادیا برادیش) هند، درباره ی پیدا شدن جسد زنی که در کنار ریل قطار افتاده بود گزارشی دریافت می کند. آنها برای تحقیق به محل حادثه اعزام میشوند. جمعیت زیادی در اطراف جسد دیده می شود. همه اندوهگین و شگفت زده اند.
کودک شیرخواره از سینه های مادر خود شیر می نوشید، او نمی دانست که مادرش از دنیا رفته است و با معصومیتی کودکانه لباس های او را می کشید و از او میخواست که به او شیر بدهد.

آقای “ناندرام” مأمور پلیس می گوید وقتی کودک مادرش را بی حرکت می بیند تمام تلاشش را می کند تا او را به واکنش وادارد، و با گریه از او میخواهد که به او شیر بدهد، اما دریغ که مادر او از دنیا رفته بود و جانی در بدن نداشت.

این مأمور پلیس می گوید: “واقعا نیروهای پلیس و مردم از این حادثه متأثر شده اند، زبان از گفتن شرح این اتفاق عاجز است، هیچ کس قادر به توصیف ماجرا نیست.”

 کودک پس از پیدا شدن در آغوش پلیس

شیر خوردن از جنازه مادر
 

علت مرگ مادر این کودک هندی هنوز مشخص نیست و با توجه به خونریزی از گوش و بینی به نظر می رسد او دچار حادثه شده است.

این کودک ۱۷ ماهه به بیمارستان منتقل شد، آسیبی ندیده و فقط دچار یک سرماخوردگی خفیف است. پلیس تا پیدا شدن یکی از آشنایان و اعضای خانواده او را به یتیمخانه ای در داموه سپرده است.

شیر خوردن کودک از پستان جسد مادرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: