صحبت‌های جنجالی مهران مدیری درباره فضای سیاسی

صحبت‌های جنجالی مهران مدیری درباره فضای سیاسی نکته بسیار جالبی که در برنامه دورهمی پخش شد. صحبت‌های جنجالی مهران مدیری درباره فضای سیاسی ایجاد شده کشور تیتر همه رسانه های کشور شد.

مهران مدیری در مقابل به تهمت های سیاسی که به او و برنامه دورهمی مطرح شده  واکنش نشان داد و برخی رسانه ها را قلم‌فروش خطاب کرد.

همچنین ببینید: مهران مدیری برادر امید خواننده است ؟

مهران مدیری شب گذشته ۲۱ فروردین در برنامه دورهمی به شدت عصبانی بود و از تهمت هایی که درباره او و برنامه اش زدند واکنش نشان داد.

صحبت‌های جنجالی مهران مدیری

صحبت‌های جنجالی مهران مدیری

 

موضوع برنامه‌ شب گذشته دورهمی  «طرفداری» بود، مهران مدیری گفت: «یادش به‌خیر آن موقع که طرفداری‌ها دلی بود. الان کسی باور نمی‌کند حرفی بزنید ولی در تیم کسی نباشید. به اشتباه یا کمبودی اشاره کنید ولی از جایی خط نگرفته باشید و سریع می‌گویند معلوم نیست چقدر گرفته که این‌ها را می‌گوید!»‌

او ادامه داد: «بس‌که همه قلم‌هایشان را فروخته‌اند باورشان نمی‌شود کسی از روی مصلحت، دلسوزی و بدون خودفروشی حرف بزند.»

همچنین ببینید: مشکل صداوسیما با مهران مدیری چیست؟

مهران مدیری در ادامه گفت: «برچسب می‌زنند و تا تیم‌ات را مشخص نکنی ولت نمی‌کنند! به اشتباهی که اکنون رخ می‌دهد نباید اشاره کنی چون مطمئن‌شان می‌کنی که دوست داری قبلی‌ها بیایند، به اشتباهات گذشته هم نباید اشاره کنی چون فکر می‌کنند حتما در تیم آن‌هایی هستی که الان در راس‌ کارند و بابتش پول گرفته‌ای. از هر چیزی هم صحبت کنی، یک نفر ناراحت می‌شود. ظاهرا همه برای آن که مُهر طرفداری به پیشانی‌شان نخورد، باید خفه شوند و این همان چیزی هست که آن‌هایی که سرکارند می‌پسندند.»

همچنین ببینید: متلک مهران مدیری به بسیج

برخی از صحبت‌های مهران مدیری در حوزه مسائل اقتصادی و سیاسی که در دو هفته گذشته در برنامه «دورهمی» بیان شده است، مورد استقبال رسانه‌های مخالف دولت قرار گرفته و البته انتقادات زیادی هم برانگیخته است. منتقدان اعتقاد دارند صحبت‌های مهران مدیری در این برنامه بیشتر کارکرد انتخاباتی برای یک جناح سیاسی خاص را دارد.

همچنین ببینید: علت سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: