هجوم طرفداران سحر قریشی برای امضا گرفتن

طرفداران سحر قریشی

طرفداران سحر قریشی برای امضا گرفتن از او هجوم اورده که با محافظان او رو به رو شدند سحر قریشی در اکران فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» حضور پیدا کرد که مورد استقبال گسترده طرفداران خود قرار گرفت.

هجوم هواداران سحر قریشی

طرفداران سحر قریشی,هجوم هواداران سحر قریشی

ازدحام برای سلفی گرفتن با سحر قریشی

این اکران در سینما آزادی برگزار گردید که ازدحام جمعیت در استقبال از عوامل فیلم چشمگیر بود. شلوغی جمعیت در سینما برای سومین اکران عمومی فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» مسئولین اجرایی مراسم را وادار کرد تا سحر قریشی و بهرام افشاری را جهت عکاسی با هواداران به گیشه سینما راهنمایی کنند .

همچنین ببینید: فیلم کارگر ساده نیازمندیم با حضور یکتا ناصر و سحر قریشی

بهرام افشاری قبل از شروع فیلم با تماشاگران از نقش جدی و متفاوت خود در این فیلم گفت و سحر قریشی نیز با تشکر از دوستداران سینما از آنها خواست باحمایت از سینمای مستقل آینده سینما را روشن‌تر از پیش نمایند.

هواداران سحر قریشی در اکران فیلم کارگر ساده نیازمندیم

طرفداران سحر قریشی,امضا گرفتن از سحر قریشی

هجوم طرفداران سحر قریشی برای امضا گرفتن

سحر قریشی در ادامه با ذکر این نکته که از طرفدارانش انتظار دارد وی را در مسیر جدیدی که در انتخاب نقش هایش شروع کرده است حمایت کنند.

«کارگر ساده نیازمندیم» جدید‌ترین اثر منوچهر هادی در سینما است که در جشنواره ۳۵ نیز به نمایش در آمد . تهیه کنندگی این فیلم بر عهده سید ابراهیم عامریان می باشد.

همچنین ببینید: افشاگری درباره ازدواج اول سحر قریشی +تصاویر

از دیگر بازیگران این فیلم می توان به آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سیامک صفری، ، فاطمه رستمی ، مهران احمدی و با معرفی روژین رحیمی طهرانی اشاره کرد. داستان فیلم اشاره‌ای به روزگار حال ما اشاره دارد که عده ای سعی دارند با پول همه چیز را برای خود کنند .

طرفداران سحر قریشی,امضا گرفتن از سحر قریشی

طرفداران سحر قریشی

طرفداران سحر قریشی برای امضا گرفتن,هوادارن سحر قریشی,امضا گرفتن از سحر قریشی,عکس های اکران «کارگر ساده نیازمندیم» و عکس سحر قریشی در کارگر ساده نیازمندیم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: