طلاق ترامپ ازهمسرش ملانیا !؟ +تصاویر

احتمال زیاد طلاق ترامپ از همسرش

مجله مراحم؛ پایگاه دیلی میرور انگلیس در مطلبی به نقل از یک کارشناس زبان بدن از احتمال برهم خوردن زندگی زناشویی ملانیا و دونالد ترامپ، پس از صحنه های متعددی که پس از به قدرت رسیدن ترامپ در برابر دوربین ها به ثبت رسیده است، خبر داد.

 

طلاق ترامپ و ملانیا,طلاق ترامپ از همسرش,عکس ترامپ و ملانیا

 

رابطه سرد ترامپ با همسرش بعد از رئس جمهور شدن

این پایگاه در مقاله ای با عنوان “آیا ازدواج ملانیا و دونالد ترامپ در برابر چشمانمان در حال نابودی است؟” به نقل از جودی جیمز، تحلیلگری که چندین اثر در ارتباط با “زبان بدن” دارد، می نویسد: این مواضع از زمان مراسم تحلیف ترامپ در واشنگتن در بیستم ماه گذشته میلادی آشکار شد. این رفتارها به خلاف مواضعی است که باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا با همسرش داشت و در آن جوی صمیمانه حاکم بود.
 
 
طلاق ترامپ و ملانیا,طلاق ترامپ از همسرش,عکس ترامپ و ملانیا

 

وی در ادامه می گوید: برخی مواضعی که ترامپ و ملانیا به تازگی بروز داده اند، نشان می دهد آنها کلا از یکدیگر دور هستند و روابط خوبی ندارند. تنش در روابط آنها به خصوص در مراسم تحلیف ترامپ و زمان دیدار ترامپ و ملانیا با اوباما و همسرش آشکار بود؛ بطوری که ترامپ با تنها رها کردن ملانیا برای تبریک به اوباما و همسرش می شتابد.

دیلی میروز در پایان می نویسد: هر زمان که ترامپ بسوی نفوذ و قدرت به پیش می رود؛ می بینیم دور شدن وی از ملانیا افزایش می یابد؛ این در حالی است که ما انتظار همگرایی بیشتر و حمایت های متقابل را از آنها داریم.

 
طلاق ترامپ و ملانیا,طلاق ترامپ از همسرش,عکس ترامپ و ملانیا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: