عارف لرستانی درگذشت +عکس و جزئیات

عارف لرستانی درگذشت

عارف لرستانی، بازیگر تئاتر و تلویزیون شب گذشته به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.

به گزارش مجله مراحم ، عارف لرستانی بازیگر جوان و باسابقه سینمای ایران که در مجموعه های طنز شناخته شد شب گذشته به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.

این بازیگر خوب کشورمان شب گذشته در خواب بر اثر ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم میکنند و صبح وقتی او را به بیمارستان منتقل میکنند پزشکان بعد از معاینه علام میکنند که این بازیگر جوان ساعت‌ها پیش جان خود را از دست داده و علائم حیاتی در وی دیده نمیشود.

جزئیات درگذشت عارف لرستانی از زبان نویسنده «قهوه تلخ»

 خشایار الوند گفت:
? من تا چند لحظه پیش در منزل عارف لرستانی بودم و طبق شنیده‌های من ظاهرا دیشب ایشان سکسکه‌اش می‌گیرد و چون مدت طولانی سکسکه‌اش بند نمی‌آمده به همراه همسرش به بیمارستان می‌روند

? آنجا دو آمپول آرامبخش البته دقیق نمی‌دانم، به او تزریق میشود و به خانه می‌آید و می‌خوابد اما متاسفانه در خواب سکته می‌کند.

?عارف هیچ سابقه بیماری نداشت، ورزشکار بود و سیگار هم نمی‌کشید.

عارف لرستانی درگذشت

عارف لرستانی درگذشت

سپند امیرسلیمانی در این رابطه به جام جم آنلاین گفت: متاسفانه این خبر درست است و همه در شوک هستیم. این خبر را از همسر این بازیگر جویا شدیم که متاسفانه خبر درگذشت این بازیگر صحت دارد.

همچنین ببینید: تصاویری از تست گریم عاف لرستانی

عارف لرستانی متولد ۱۵ بهمن ۱۳۵۰ در کرمانشاه، بازیگر تئاتر و تلویزیون بود که با مجموعه جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله قهوه تلخ با او همکاری کرد.

 

عارف لرستانی درگذشت
عارف لرستانی درگذشت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: