عاقبت دوستی با زن شوهردار +تصاویر

عاقبت دوستی با زن شوهردار و عاقبت دوست شدن با زن شوهر دار و عاقبت دوست شدن با زن متاهل و عاقبت دوستی با مرد زن دار را در مجله مراحم بخوانید.

عاقبت دوستی با زن شوهردار

در ساعت ۱۹ مورخه ۲۴ فروردین ۹۶ وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت در پارک چیتگر به کلانتری ۱۸۱ عوارضی اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و بررسی های اولیه مشخص شد جوانی ۳۰ ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه گردن و به علت خونریزی شدید فوت نموده است؛ همزمان، خانم جوانی بنام «الهام» ( ۲۴ ساله ) در محل جنایت حضور داشت که عامل ارتکاب جنایت را همسرش معرفی کرد و عنوان داشت که همسرم با مقتول درگیر شد و پس از زدن چاقو به گردن «حمید» – مقتول- با یک دستگاه موتورسیکلت [طرح] هوندا ۱۲۵ از محل فرار کرد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

همچنین ببینید: اعدام مرد متجاوز به زن شوهردار در ایلام +عکس

الهام پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی، اظهارات مختلف و بعضا متناقض را مطرح نمود اما نهایتا در آخرین اعترافاتش عنوان داشت: از چندی پیش با مقتول که همسایه سابق ما بود ارتباط داشتم؛ پس از گذشت مدتی، همسرم به من شک کرد و من نیز به همین علت از مقتول درخواست نمودم تا ارتباطش را با من قطع کند اما او که [ چندی پیش ] از همسرش متارکه کرده بود، اصرار داشت که من از همسرم جدا شده و با او زندگی کنم.

عاقبت دوستی با زن شوهردار

جزئیات دوستی زن شوهردار با پسر جوان

روز حادثه با مقتول تماس گرفتم تا برای آخرین بار با او صحبت کرده و از او بخواهم تا دیگر با من کاری نداشته باشد؛ مقتول با یک دستگاه خودرو پراید به محل قرار آمد و مرا سوار ماشین کرد و هر دو نفر به پارک چیتگر آمدیم؛ در حالیکه در داخل ماشین در حال صحبت بودیم، ناگهان همسرم با موتور به ما نزدیک شد و من با دیدن وی از ماشین پیاده شدم؛ مقتول نیز از ماشین پیاده شد که همسرم با چاقوی همراه خود ضربه ای به گردنش زد و از من خواست تا به همراه وی از محل فرار کنم اما من در محل ماندم و او به تنهایی فرار کرد.

با توجه به شناسایی محل سکونت عامل جنایت در محدوده میدان فلاح، کارآگاهان به این محل مراجعه و در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که قاتل بنام سعید ( ۳۲ ساله ) از محل سکونت خود متواری شده است.

همزمان با آغاز اقدامات پلیسی جهت دستگیری سعید، کارآگاهان اداره دهم با مراجعه به خانواده سعید و انجام مشاوره از آنها درخواست کردند تا نسبت به معرفی سعید به اداره دهم پلیس آگاهی همکاری نمایند؛ سرانجام در مورخه ۹ شهریور ۹۴ سعید با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ خود را معرفی کرد و صراحتا عنوان داشت که مقتول را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.

همچنین ببینید: اعتراف زن شوهردار به ارتباط با قاتل همسرش +عکس

ماجرای دوست شدن با زن شوهر دار

سعید در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: روز حادثه من سرکار بودم که همسرم با من تماس گرفت و اصرار نمود تا به خانه بروم اما زمانی که به خانه مراجعه نمودم، او حضور نداشت !! [ به تصور اینکه اتفاقی افتاده ] چاقویی را از آشپزخانه برداشته و از خانه بیرون آمدم که همسرم مجددا با من تماس گرفت و از خواست که به پارک چیتگر بروم؛ زمانیکه به پارک رسیدم، همسرم را مشاهده کردم که در داخل یک خودرو در حال صحبت کردن با مقتول است؛ پس از نزدیک شدن به آنها، همسرم با دیدن من از ماشین پیاده شد و به دنبال او مقتول نیز از ماشین پیاده شد که با او درگیر و با چاقو ضربه ای به گردنش زدم که روی زمین افتاد و من از محل فرار کردم.  

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر که با وجود شناسایی عامل اصلی جنایت و اعتراف صریح متهم به ارتکاب قتل عمد، همچنان در این پرونده مواردی جهت بررسی صحت اظهارات متهم و همسرش و تکمیل پرونده وجود دارد اعلام کرد: دستور بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده برای متهم اصلی پرونده و همچنین همسرش صادر گردید تا تحقیقات کاملی از آنها انجام شود.

عاقبت شوم دوستی با زن شوهر دار

همچنین ببینید: سرانجام تجاوز به زن شوهردار در مقابل فرزندش در داراب +تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: