عجیب ترین اعدام در کرج +عکس

عجیب ترین اعدام در کرج

فردی در ۱۶ سالگی، پسر ۱۲ ساله همسایه شان را به خاطر حسادت کودکانه در زیر زمینی خانه به قتل میرساند و بعد از دستگیری به اعدام محکوم میشود. اما سه روز بعد از طریق دریچه کولر زندان فرار میکند. او در زندگی مخفیانه اش عاشق میشود و ازدواج میکند و صاحب دو فرزند میشود و بعد از ۲۸ سال که در یک پارک مشغول بازی با فرزند خود است توسط پلیس دستگیر میشود و به دلیل عدم رضایت اولیای دم اعدام میشود.

عجیب ترین اعدام در کرج

عجیب ترین اعدام در کرج

 

مردی که به اتهام قتل پسر ۱۲ ساله همسایه‌شان بازداشت شده بود، بعد از ۳۰ سال از این جنایت دیروز در ندامتگاه مرکزی کرج به دار مجازات آویخته شد.

ماجرای عجیب ترین اعدام در کرج

 مرد اعدامی نخستین روز فروردین سال ۶۷ به دلیل کینه و حسادتی که نسبت به پسر ۱۲ ساله همسایه‌شان مهرداد در شهر قدس داشت، او را به خانه‌شان کشانده و با ضربه‌های چاقو به قتل رساند.

وی جسد را در زیر زمین خانه‌شان انداخت و فرار کرد که بعد از سه روز بازداشت شد. بعد از دستگیری، متهم در شعبه اول دادگاه کیفری وقت کرج محاکمه و به اعدام در ملأعام محکوم شد. این حکم به تائید قضات دیوان عالی کشور رسید و پرونده برای اجرا به اجرای احکام دادگستری ارسال شد.

عجیب ترین اعدام در کرج

یک سال و نیم بعد و زمانی که فقط سه روز به اجرای حکم قاتل مانده بود او همراه قاتل دیگری، با تخریب یکی از کولرهای زندان کچوئی کرج گریختند. سرانجام بعد از ۲۸سال فرار، متهم که پا به میانسالی گذاشته و با زنی ازدواج کرده و صاحب فرزندانی شده بود، اوایل اردیبهشت ۹۴ در یکی از بوستان‌های شهرستان سرآسیاب ملارد بازداشت و به ندامتگاه مرکزی کرج منتقل شد.

مرد اعدامی از جنایتی که مرتکب شده پشیمان بود. خانواده‌اش حتی می‌‌خواستند با پرداخت دیه رضایت خانواده مقتول را به دست بیاورند که آنها دیه ر ا قبول نکردند و خواستار اجرای حکم بودند.

مرد اعدامی دیروز با گذشت ۳۰ سال از وقوع جنایت به محوطه اجرای حکم ندامتگاه مرکزی کرج منتقل شد و طناب دار برگردنش آویخته شد.

او زمانی که مقابل پدر و برادر مقتول ایستاد گریه کرد و خواست او را ببخشند، چون پشیمان است. اما آنها تصمیم گرفتند این حکم را اجرا کنند تا درس عبرتی برای مجرمان دیگر باشد. دقایقی بعد چهارپایه از زیر پای مرد اعدامی زده شد و او به دار مجازات آویخته و پرونده زندگی‌اش برای همیشه بسته شد.

اعدام قاتل ۳۰ سال پس از جنایت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: