عذرخواهی رسمی عوامل «سلام بمبئی» از مردم

عذرخواهی رسمی عوامل «سلام بمبئی» از مردم

سازندگان فیلم «سلام بمبئی» درباره لغو مراسم افتتاحیه این فیلم اطلاعیه‌ای را منتشر کردند. (لازم به ذکر است به علت بالا بودن قیمت بلیط ها که هر بلیط ۳۰۰ هزار تومان بود از طرف مردم مورد استقبال قرار نگرفت و عوامل این فیلم بهانه ای برای لغو این افتتاحیه اعلام کردند!)

روابط عمومی فیلم در اطلاعیه‌اش “عدم صدور مجوزهای لازم”(!!!)  را دلیل لغو این برنامه اعلام کرده است و تاکید داشته است که از قبل هماهنگی‌های لازم برای دریافت این مجوز انجام شده بود.

در این اطلاعیه از مردم و مخاطبان برای لغو این برنامه عذرخواهی شده است و وعده داده شده که؛ عوامل و بازیگران فیلم در اکران‌های مردمی حضور پیدا خواهند کرد.
 

افتتاحیه سلام بمبئی به خاطر فروش نرفتن بلیط لغو شد

 
سلام بمبئی
 
 

در پایان هم اعلام شده کسانی که از سایت سینما تیکت بلیت دریافت کرده‌اند؛ مبالغ به حساب‌شان برمی‌گردد و مبالغی که از طریق اسپانسر جذب شده است به یک خیریه اهدا می‌شود.

 چند روز قبل نشستی خبری «سلام بمبئی» در پردیس سینمایی کورش برگزار شد که در آن برخلاف اعلام قبلی مبنی بر حضور محمدرضا گلزار فقط تهیه‌کننده، کارکردان و سرمایه‌گذار فیلم حضور داشتند.

در این نشست جزئیاتی از حضور گروه هندی فیلم «سلام بمبئی» و برگزاری مراسم افتتاحیه در برج میلاد اعلام شد که اشاره به فروش بلیت ۳۰۰ هزار تومانی برای این مراسم در یکی از سایت‌های فروش بلیت واکنش‌های زیادی را  در پی داشت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: