توهین پژمان بازغی به محمدرضا گلزار

توهین پژمان بازغی به محمدرضا گلزار

توهین پژمان بازغی به محمدرضا گلزار در برنامه نجمه جودکی باعث حمله هواداران محمدرضا گلزار به او شد پژمان بازغی و همسرش در برنامه مردم گرام با اجرای نجمه جودکی  حضور یافت  در سوالی درباره فیلم های محمدرضا گلزار گفت: فیلم هایی که رضا گلزار در آن بازی کرده است فروش نداشته است و محمدرضا گلزار سوپر استار نیست.

توهین پژمان بازغی به محمدرضا گلزار

عذرخواهی پژمان بازغی از رضا گلزار

پژمان بازغی با انتشار پستی در اینستاگرامش از محمدرضا گلزار بابت حواشی که بعد از برنامه مردم گرام و صحبت های او در این برنامه اتفاق افتاده بود عذرخواهی کرد.

توهین پژمان بازغی به محمدرضا گلزار

پژمان بازغی بازیگر جوان کشورمان به همراه همسرش مستانه مهاجر و دخترشان نفس دو روز پیش مهمان برنامه مردم گرام با اجرای نجمه جودکی شدند و گفتگویی را در این برنامه رقم زدند که حواشی زیادی در پی داشت. در بخشی از صحبت های مابین پژمان بازغی و مجری برنامه حرف هایی درباره محمدرضا گلزار و سوپر استاری سینمای ایران زده شد که باعث ایجاد حاشیه های زیادی شد .پژمان بازغی

پژمان بازغی با انتشار ویدئویی کامل از گفتگویش در برنامه مردم گرام از رضا گلزار دلجویی کرد.
در بخشی از سوال مجری مبنی بر فروش فیلمهایی که رضا گلزار در آن بازی داشته است گفت همه فیلم هایی که محمدرضا گلزار در آن بازی داشته است خوب نفروخته است و فقط چند استثنا دارد. از نظر من، وی سوپراستار نیست.

بازغی در این برنامه روایتی از ایست قلبی خود را بیان کرد و ماجرای آن روز و اتفاقی که برایش افتاد را شرح داد.

توهین پژمان بازغی به محمدرضا گلزار

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: