عروسی مسی و همسرش (تصاویر)

عروسی مسی و همسرش Wedding of Messi and his wife و ماجرای جشن عروسی لیونل مسی و همسرش و ماجرای ازدواج لیونل مسی با همسرش بعد از ۱۰ سال زندگی مشترک و تولد ۲ فرزند

ماجرای عروسی مسی و همسرش

لیونل مسی با وجود دو فرزند از همسرش اکنون قصد دارد تازه جشن ازدواج برگزار نماید. حتی توپ جمع کن های بارسلونا هم به این جشن دعوت میباشند. لیونل مسی به برگزاری مراسم عروسی خودش در روساریوی آرژانتین نزدیک شده هست.

ماجرای عروسی مسی و همسرش

عروسی مسی و همسرش,همسر لیونل مسی

توپ جمع‌کن ها هم به عروسی مسی دعوتند!

کمتر از ۲ هفته دیگر تا برگزاری جشن عروسی لیونل مسی و همسرش آنتونیا روکوزو در روساریوی آرژانتین باقی‌مانده هست. بی‌تردید، این غوغایی‌ترین وپرهیجان‌ترین جشن عروسی امسال دنیای فوتبال هست و حالا روزنامه لاناسیون چاپ آرژانتین اخباری از جزئیات این جشن از جمله مسائل امنیتی و نیروهایی که برای این کار به خدمت گرفته شده‌اند منتشر کرده.

عروسی مسی و همسرش,همسر مسی

آن چه مسلم هست این هست که در چنین جشن‌های بزرگی، مهم ترین نکته برقراری امنیت و ایجاد جوی آرام و به دور از حاشیه برای صاحبان جشن و مهمانانی که اکثراً سلبریتی میباشند، می‌باشد. جشن عروسی لئو و آنتونیا روز ۳۰ ژوئن «۹ تیر» در هتل کازینو سیتی سنتر، در جنوب شهر روساریو و در محله لاس فلورس، منطقه‌ای که بارها شاهد درگیری‌های خشن گروه‌های جنایتکار بوده، برگزار خواهد شد.

جشن عروسی جنجالی لیونل مسی و همسرش

در این میان، تأمین امنیت جشن برعهده یک شرکت خصوصی امنیتی سپرده شده هست. شرکتی که توسط خانواده مسی برگزیده شده تا هیچ مشکلی در مراسم ایجاد نشود. طبق گزارش منتشره در روزنامه لاناسیون، این شرکت مدت‌هاست که در حال بررسی نقاط مهم شهر روساریو و ساده‌ترین راه برای انتقال مهمانان به شهر روساریو و جشن عروسی هست.

اضافه بر اقدامات این شرکت خصوصی، دولت آرژانتین هم در تلاش هست که در جشن عروسی لیونل مسی هیچ مشکلی ایجاد نشود. مسئولان دولتی آرژانتین به خوبی میدانند که برگزاری این جشن در روساریو، باعث شهرت بین‌المللی این شهر می شود. گوستاوو لئونه، یکی از مسئولان دولتی آرژانتین در گفت‌وگو با رادیو ۲ گفت: «شهر روساریو آماده میزبانی از این قبیل مراسم هست.

به گزارش مجله مراحم ما جلساتی با اعضای خانواده مسی و مسئولان برگزاری جشن داشته‌ایم. شهرداری روساریو تلاش زیادی می‌کند تا امنیت جشن برقرار شود و تمام جزئیات مراسم به برترین نحو ممکن پیش برود.»طبق پیش‌بینی‌های انجام شده ۲۵۰ نفر در این جشن شرکت خواهند کرد. در فهرست مهمانان این عروسی، چهره‌های سرشناسی از باشگاه بارسلونا

ماجرای عروسی مسی و همسرش

جدیدترین عکس مسی و همسرش

 

و تیم ملی آرژانتین دیده می شوند. بنابر گزارش‌ها، لیونل مسی تمام هم‌تیمی‌هایش در باشگاه کاتالان و حتی توپ جمع‌کن‌ها، فیزیوتراپ‌ها، پزشکان و سایر کارمندان باشگاه را به جشن عروسی‌‌اش دعوت کرده. جدای از مهمانان، ۱۵۰ خبرنگار از سراسر جهان هم مجوز حضور در جشن را به دست‌ آورده‌اند و مراسم جشن را از خارج از هتل پوشش خواهند داد.

لیونل مسی و همسرش از مهمانان خواسته‌اند تا تمام هدایایشان برای این عروسی را به بنیاد خیریه لیونل مسی بپردازند تا این هدایا صرف امور خیریه شود.

 

عکس های لیونل مسی و همسرش

عروسی مسی و همسرش,همسر مسی

ماجرای عروسی مسی و همسرش

عروسی مسی و همسرش,همسر مسی

عکس های عروسی مسی و همسرش

عروسی مسی و همسرش,همسر مسی

ماجرای عروسی مسی و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: