ازدواج دختر ۵ ساله در بیمارستان + تصاویر

ازدواج دختر ۵ ساله در بیمارستان

ازدواج دختر ۵ ساله در بیمارستانبا یک پسر ۶ ساله مراسمی متفاوت و غم انگیز بود چرا که هدف از این ازدواج براورده شدن آرزوی این دختربچه برای عروس شدن بود.

مراسم ازدواج نمایشی دختربچه ای که به دلیل ابتلا به نوعی سرطان کشنده در بیمارستان بستری است لحظاتی بود که مادر او برای تحقق آرزوهایش طراحی کرده بود.ازدواج دختربچهازدواج دختر 5 ساله سرطانی,ازدواج در بیمارستان

ازدواج دختربچه

ازدواج دختربچه ۵ ساله با دوست ۶ ساله اش 

ازدواج دختربچه بیمار برای رسیدن به آرزویش

“ایلید پترسون” مبتلا به نوروبلاستوم سرطان بدخیم دوران کودکی مثل همه ی دختربچه های دیگر آرزو داشت روزی لباس عروس پوشیده و وارد مراسم باشکوه ازدواج خود شود اما به دلیل بیماری شاید در آینده هرگز فرصت تحقق آرزوی او وجود نداشت برای همین مادرش تصمیم گرفت تا او را خیلی زودتر از موعد به آرزویش برساند.

ازدواج دختر 5 ساله سرطانی,ازدواج در بیمارستان

عکس عروس و داماد خردسال

او به مادرش گفت که اگر الان زمان ازدواجش بود حتما “هریسون” را به عنوان همسر برای خود انتخاب می کرد. صحبت های “ایلید” با مادرش در مورد آرزوهای رویایی مادر جوان را به این فکر انداخت که مراسم ازدواج دخترش را خیلی زودتر از زمان مناسب برگزار کند چرا که می دانست ممکن است در آن زمان مناسب او دیگر نباشد.

دوستان و آشنایان همه برای شرکت در این جشن دعوت شدند اما باید میهمنان همگی لباس شخصیت های کارتونی به تن داشتند ، این هم یکی دیگر از آرزوهای دختر ۵ ساله بود . همه چیز آماده شد تا مراسم برگزار شود ، مادر “ایلید” می گوید:دخترم تا پیش از این هرگز در مراسم ازدواج کسی شرکت نکرده بود و اولین تجربه را در جشن ازدواج خود داشت برای همین بسیار ذوق زده و خوشحال بود. 

عروس ۵ ساله به همرا برادرش وارد مراسم شد و کنار داماد ۶ ساله ی خود ایستاد و خواهر بزرگتر او برایشان شعر و متنی را خواند که آنها را برای همیشه بهترین دوست معرفی کرد.

ازدواج دختر 5 ساله سرطانی,ازدواج در بیمارستان

عروس مراسم ازدواج دختربچه در کنار مادرش

ازدواج دختر 5 ساله سرطانی,ازدواج در بیمارستان

 

آنها بعد از مراسم وارد اتاقی شدند که میهمانانی با لباس های خاص و خوراکی های شیرین آب نباتی در آن آماده بودند . “ایلید” خیلی خوشحال بود و از شادی مدام می خندید طوری که برای میهمانان شادی برانگیز بود.در این میهمانی ۳۰ نفر هنگام مراسم و ۲۰۰ نفر در جشن بعد از مراسم حضور داشتند. 

ازدواج غم انگیز دختربچه ۵ ساله با پسر ۶ ساله

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: