عروس و داماد با ماسک شیمیایی + عکس

عروس و داماد با ماسک شیمیایی در شهر آلوده به گاز شیمیایی که توسط حملات موشکی آمریکا صورت گرفت دولت وقت امریکا که در حمله شیمیایی به امپراتوری ژاپن انجام داد ۲۲۰ هزار ژاپنی را به کام مرگ کشاند و حتی بعد از سالها هر نوزادی متولد میشد به صورت مرده به دنیا می آمد در این شهرها سالها مردم از ماسک ضد شیمیایی استفاده میکردند و تصویر زیر را که مشاهده میکنید متعلق به آن دوران است که حتی در مراسم عروسی هم از ماسک استفاده میکردند.

عروس و داماد با ماسک شیمیایی

عروس و داماد با ماسک شیمیایی

عروسی در زیر تشعشعات رادیواکتیو

عجیب ترین تصویر عروسی درتاریخ متعلق به قرن ۱۸ در کوجیاما ژاپن است.هوای این منطقه به قدری آلوده بود که عروس و داماد مراسم را با ماسک ضدگاز برگزار کردند!

بمباران اتمی هیروشیما و ناگازاکی دو عملیات اتمی بودند که در زمان جنگ جهانی دوم به دستور هری ترومن، رئیس جمهور وقت آمریکا، علیه امپراتوری ژاپن انجام گرفتند.

در این دو عملیات، دو بمب اتمی به فاصله ۳ روز بر روی شهرهای کوجیاما و هیروشیما و ناگازاکی انداخته شد که باعث ویرانی و کشتار گسترده شهروندان این دو شهر گردید. حدود ۲۲۰٬۰۰۰ نفر در اثر این دو بمباران اتمی جان باختند که بیشتر آنان را شهروندان غیرنظامی تشکیل می‌دادند. بیش از ۱۰۰٬۰۰۰ نفر بلافاصله هنگام بمباران کشته شدند و بقیه تا پایان سال ۱۹۴۵ بر اثر اثرات مخرب تشعشعات رادیواکتیو جان خود را از دست دادند.

عروس و داماد با ماسک شیمیایی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: