عشق مامور زن FBI به یک داعشی +تصاویر

عشق مامور زن FBI به یک داعشی

کشورهای اروپایی که دم از ناوبد کردن ترویست ها و عدم حمایت از این گروه های خونخوار را دارند ، به تازگی با فاش شدن ازدواج یک مامور زن اف بی ای با یک داعشی نقاب از چهره آنها کنار زده شده است.

 یک مامور زن اف‌بی‌آی با یک عنصر شناخته شده گروه تروریستی داعش که خواننده رپ نیز می باشد ازدواج کرده است و این ماجرا به تازگی فاش شده است.

 

عشق مامور زن FBI به یک داعشی

عشق مامور زن FBI به یک داعشی

 

“دانیلا گرینه”، یکی از مترجمان اف‌بی‌آی، بواسطه شغل خود، دارای مجوزهای فوق سری از پلیس فدرال آمریکا بود. به تازگی فاش شده است وی در مورد مقصد سفر سال ۲۰۱۴ خود، به مقامات اف‌بی‌آی دروغ گفته، حال آنکه مقصد سفر “گرینه” سوریه و هدف او از این کار ازدواج با یک داعشی بوده است.

ازدواج مامور زن FBI با یک داعشی

عشق مامور زن FBI به یک داعشی

عشق مامور زن FBI

سی‌ان‌ان در گزارش مربوط به ازدواج ” دانیلا گرینه” با یک چهره شناخته شده داعش که فعالیت‌های گسترده‌ای در جذب نیرو برای این گروه تروریستی داشته، از این امر به عنوان افتضاحی برای پلیس فدرال آمریکا یاد کرده است.

در گزارش سی‌ان‌ان آمده است: اخیرا اطلاعاتی از سوابق دادگاه واشنگتن به دست آمده که نشان می‌دهد ” دانیلا گرینه” مترجم اف‌بی‌آی در سال ۲۰۱۴ درمورد مقصد سفر خود به پلیس فدرال دروغ گفته است. وی در این سال به سوریه سفر و با یک داعشی به نام “دنیس کاسپرت”، خواننده رپ آلمانی، ازدواج کرد.

ازدواج ” دانیلا گرینه با یک داعشی

عشق مامور زن FBI به یک داعشی

کاسپرت یک داعشی معمولی نبود. وی را با نام “ابو طلحه آلمانی” در سوریه می‌شناختند و در شبکه های اجتماعی به جذب نیرو برای این گروه تروریستی مشغول بود. ابو طلحه آلمانی هم اکنون نیز از سوی نهادهای ضد تروریسم اروپا و آمریکا تحت پیگرد قرار دارد.

این مترجم ۳۸ ساله، با گذشت چند هفته از ازدواجش با ابو طلحه آلمانی متوجه اشتباه خود شد و به آمریکا بازگشت. “دانیلا گرینه” در بدو ورود به آمریکا دستگیر و دادگاهی شد.

عشق مامور زن FBI به یک داعشی

با وجود اینکه برای این زن اشد مجازات درخواست شده بود؛ دادگاه واشنگن به دلیل همکاری وی، “دانیلا گرینه” را به دو سال حبس محکوم کرد و اکنون نیز این دوران سپری و آزاد شده است.

اف‌بی‌آی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد اقداماتی برای کاهش آسیب پذیری اطلاعاتی پلیس فدرال آمریکا در حال انجام است؛ اما به جزییات آن اشاره نکرد.

عشق مامور زن FBI به یک داعشی

 

“دانیلا گرینه” ژوئن ۲۰۱۴ در فرمی که برای ماموران اف‌‌بی‌آی برای سفرهای خارجی به آنها داده می‌شود، به دروغ نوشت برای تعطیلات به مونیخ آلمان می‌رود، اما وی به استانبول ترکیه رفت و از آنجا با هدایت فرد دیگری وارد خاک سوریه شد.
“جان کربی”، وزیر سابق امور خارجه آمریکا، در این باره گفت: بدون شک این امر یک شرمساری بزرگ برای اف‌بی‌آی است. مطمئنا “گرینه” برای ورود به سوریه نیازمند دریافت مجوز از سوی سرکرده‌های داعش بود و اف‌بی‌آی نتوانست از این موضوع آگاهی پیدا کند.

“گرینه” اکنون مترجم اف‌بی‌آی نیست؛ اما در زمان ازدواج با یک داعشی، کارمند این سازمان بوده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: