عصبانیت شدید مهدی طارمی به خاطر هانی نوروزی (فیلم)

عصبانیت شدید مهدی طارمی به خاطر راه ندادن های نوروزی به جشن قهرمانی با واکنش خبرنگاران رو به رو شد.

مهدی طارمی بعد از جشن قهرمانی پرسپولیس به سراغ هانی نوروزی رفت ولی نیروی انتظامی اجازه ورود به هانی را نداد و مهدی طارمی با یگان ویژه درگیری لفظی پیدا کرد. مهدی طارمی تنها کسی بود که برای ورود هانی نوروزی به زمین تلاش میکرد و حتی به نیروی انتظامی التماس کرد ولی کسی به حرف او گوش نداد.

همچنین ببینید: عکس: گریه مهدی طارمی بعد از بازی با راه آهن

مهدی طارمی وقتی که دید اجازه ورود هانی نوروزی را به داخل زمین نمیدهند جشن را رها کرد و به گوشه ای از دروازه رفت و نشست و شادی نکرد سپس با تلفن همراه به همسر هادی نوروزی تماس گرفت و از اتفاقات رخ داده عذر خواهی کرد.

مهدی طارمی وقتی از زمین خارج شد در محاصره خبرنگاران قرار گرفت و از او درباره جشن قهرمانی پرسیدند ولی مهدی طارمی به قدری عصبانی بود که فقط از هانی نوروزی حرف زد. ویدئوی زیر گویای همه اتفاقات جشن قهرمانی پرسپولیس میباشد.

عصبانیت شدید مهدی طارمی

دانلود این ویدئو

مهدی طارمی پس از برگزاری مراسم اهدای جام درباره جشن قهرمانی امسال اظهار کرد: جشن امسال نسبت به سال گذشته خیلی بهتر برگزار شد ولی ما دو سال است به هادی نوروزی قول داده‌ایم که هانی نوروزی جام را بالای سر ببرد. من با همسر نوروزی صحبت کردم و او گفت که هانی در حال گریه کردن است.

مهاجم پرسپولیس ادامه داد: واقعا برای باشگاه متاسفم. فقط موقعی که هادی از دنیا رفت، همه از هوادار گرفته تا بازیکنان و مسئولان باشگاه سر خاک او رفتیم و الان مشخص شد که همه به فکر استفاده از نام هادی نوروزی بوده‌ایم. الان که قهرمان شده‌ایم چرا نگذاشتند هانی به روی سکو بیاید در حالی که می‌توانستند این کار را انجام دهند؟ فقط بلدیم بگوییم هانی و هادی!

او با بیان اینکه همه به فکر استفاده از نام این کودک ۱۲ ساله بودند، گفت: باشگاه می‌گوید با یگان ویژه هماهنگ کرده و یگان ویژه می‌گوید هماهنگی با آن‌ها صورت نگرفته است. برای یگان ویژه هم متاسفم. تنها کسی که باید در جشن قهرمانی حضور پیدا می‌کرد، حضور نداشت. مطمئن باشید روح هادی نوروزی هم ناراحت است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: