علت بوی مسموم در خاش شناسایی شد

علت بوی مسموم در خاش و علت مسمویت مردم خاش به خاطر استشمام بوی مشکوک ، شناسایی بوی مشکوک که باعث مسمومیت مردم خاش شده بود

علت بوی مسموم در خاش

چارکرزهی فرماندار شهرستان خاش از شناسایی عامل اصلی انتشار بوی نامطبوع و غیر طبیعی در این شهر با تلاش و همت سربازان گمنام امام زمان و کارشناسان بهداشت و سایر دستگاه های دست اندر کار خبر داد.

محمداکبر چاکرزهی بیان کرد: یک واحد تولیدی قیر با انجام کارهای غیر قانونی سبب آلوده کردن محیط زیست و در نتیجه سلب آرامش از جامعه شهری خاش شده بود.

علت مسمویت مردم خاش

علت بوی مسموم در خاش,مسمومیت مردم خاش

 

وی افزود: با تلاش های سربازان گمنام امام زمان (عج) و کارشناسان بهداشت و غیره از فعالیت غیرقانونی این واحد جلوگیری و فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شده است.

فرماندار خاش ادامه داد: با انجام کارهای قانونی و تلاشهای همکاران ما در حوزه های مختلف بهداشت و درمان، محیط زیست، امنیتی و انتظامی و غیره آرامش در منطقه حاکم است و خداوند را شاکریم قضیه بامداد امروز در شهر خاش که سبب نگرانی مردم شده بود ختم بخیر شد.

بوی نامطبوع از بامداد امروز در برخی نقاط شهر خاش سبب نگرانی مردم و مراجعه ۵۲ نفر به بیمارستان شد که خوشبختانه با تلاش نیروهای بهداشت و درمان تمامی آنان مداوا و مرخص شدند و تنها یک فرد مسن و یک نوجوان که سابقه ناراحتی تنفسی داشتند تا مداوای کامل در بیمارستان بستری هستند.

عامل اصلی آلودگی زیست محیطی در خاش واحد تولیدی قیر بود.

علت بوی مسموم در خاش شناسایی شد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: