علت طلاق قاتل آتنا اصلانی از همسر اولش +عکس

علت طلاق قاتل آتنا اصلانی

علت طلاق قاتل آتنا اصلانی از همسر اولش که ۱۵ سال پیش صورت گرفته است کودک آزاری بوده! ۱۵ سال پیش اسماعیل قاتل آتنا اصلانی در خیابان یک دختربچه را با آبنبات فریب میدهد و به خانه میبرد و شروع به اقدام کثیف خود میکند دختربچه جیغ و فریاد کرده و یکی از رهگذران درب خانه اسماعیل را میزند و با او درگیر میشود که کارشان به کلانتری کشیده میشود.

علت طلاق همسر اول قاتل آتنا اصلانی

علت طلاق قاتل آتنا اصلانی از همسر اولش

شریان نیوز نوشت: گفته می شود ١٥ سال قبل اسماعیل با مردی درگیری داشته است که هرچند پرونده اش تحت عنوان درگیری در کلانتری ثبت شد، اما علت اصلی این دعوا کودک آزاری بوده است.یکی از نزدیکان اسماعیل دراین باره گفت:١٥ سال قبل از خانه پدری اسماعیل صدای دعوا و درگیری بلند شد. مأموران آمدند و دعوا تمام شد.
شخصی که به اسماعیل حمله کرده و او را کتک زده بود اصلا در کلانتری مطرح نکرد که چرا این کار را کرده است، اما بعد ها گفتند دختربچه ای در حال عبور از خیابان بوده که اسماعیل او را به خانه برده و قصد آزار او را داشته است که دختربچه جیغ کشیده و سروصدا و فرار کرده است.

پدر دختر هم سر این موضوع با اسماعیل درگیر شده، اما به خاطر حفظ آبروی فرزندش درباره علت درگیری چیزی به مأموران نگفته و شکایتی هم نکرده است. چند روز بعد از این مسئله بود که متوجه شدیم همسر اسماعیل درخواست طلاق کرده است و بعد هم از شوهرش جدا شد. پسر متهم نیز با مادربزرگش زندگی می کرده است.

آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی

علت طلاق قاتل آتنا اصلانی

سابقه کودک آزاری قاتل آتنا اصلانی

علت طلاق قاتل آتنا اصلانی از همسر اولش ۱۵ سال پیش,علت طلاق همسر اول قاتل آتنا اصلانی,بیوگرافی اسماعیل قاتل آتنا اصلانی,سابقه کودک آزاری قاتل آتنا اصلانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: