حکم قمه زنی شبیه سر بریدن توسط داعش است

حکم قمه زنی شبیه سر بریدن توسط داعش است و صحیت های علم الهدی درباره قمه زنی و حکم قمه زنی برای امام حسین از نظر مراجع تقلید را بخوانید.

حکم قمه زنی

علم الهدی : قمه زدن با سربریدن داعش یکی است ، سخنان علم الهدی درباره قمه زدن

سخنان علم الهدی درباره قمه زدن

به گزارش مجله مراحم : امام جمعه مشهد مقدس با بیان اینکه آمریکایی‌ها نامردی خود را در برهم زدن برجام اثبات کردند گفت: اگر بنا شد استکبار جهانی بر نقض عهدش پافشاری کند دولت ما باید آماده شوند فناوری هسته‌ای را به روز اولش بازگردانند.

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: هفته آخر ماه ذی‌الحجه و هفته استقبال از محرم است، محرم کربلا را عینی و متجلی می‌کند و امام بزرگوار فرمودند محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است.

حکم قمه زنی,سخنان علم الهدی درباره قمه زدن

حکم قمه زنی

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه محرم نمایشگر کربلا است تاکید کرد: ۷۰ سال پیش توده‌ای‌های کافر یک حرف نخ‌نما زدند و اخیراً فضای مجازی ضدانقلاب این خوراک را به‌دست گرفته و می‌گوید چرا در محرم و صفر این‌قدر هزینه می‌شود؟ این همان حرف‌هایی است که توده‌ای‌ها زدند و کهنه شده است.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: اولاً این هزینه از ثروت عمومی و دولتی نیست، این هزینه متعلق به مردم و از جان مردمی است که دلداده امام حسین(ع) هستند و این مردم هستند که عزاداری می‌کنند، این‌که بودجه عمومی نیست. چرا از هزینه اتومبیل‌های چند میلیاردی و زندگی کاخ‌نشینی مصرف نمی‌کنید برای اشتغال‌زایی؟ از ناهار ظهر عاشورا کارخانه بسازند؟ این حرف نخ‌نمای توده‌ای‌هاست.حکم قمه زنی

همچنین ببینید: عکس های قمه زنی در روز عاشورا +تصاویر دلخراش قمه زنی

خطیب جمعه مشهد مقدس افزود: محرم و صفر را باید باشکوه‌تر برگزار کنیم، محرمی‌که مردم ما را در انقلاب بسازد، در تاریخ همیشه یک محرم و صفر وضعیت را دگرگون کرده است. کربلا تمام نشده و همچنان ادامه دارد، کربلا سال به سال در محرم بر صف آن افزوده شده و وسعت آن بیشتر شده است. کربلا ضد شیعه انگلیسی است، قمه زدن وهن به اسلام است.حکم قمه زنی

به گزارش مجله مراحم : امام جمعه مشهد گفت: قمه زدن به نام امام حسین(ع) با سر بریدن داعش یکی است و هر دوی اینها یکی است، دشمن به دنبال همین است، دشمن دنبال این است که اثبات کند که اسلام دنبال خون‌ریزی است. مراجع عالیقدر تقلید، قمه‌زنی را حرام کرده‌اند زیرا وهن به دین است و این مسائل مربوط به شیعه انگلیسی است.حکم قمه زنی

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: تمام حرف‌های مستند بنده در پایگاه و سایت اطلاع‌رسانی بنده منعکس می‌شود، از قول بنده فایلی منتشر کرده و گفته‌اند فلانی از قمه‌زنی حمایت کرده است. مگر هر چیزی که در فضای مجازی بود صحیح است؟ مگر باید آن را باور کنیم؟ سال گذشته شنیدم در عتبه سیدالشهدا(ع) عده‌ای قمه زده‌اند و گفتم ۵۰ کیلومتری کربلا، تکفیری‌ها بچه شیعه را سر می‌برند تا این بقعه و بارگاه را نابود کنند و بجای اینکه جلوی این تکفیری‌ها را بگیرید، خودتان را قمه می‌زنید؟

وی افزود: نیاز ما به کربلا از هر زمانی بیشتر است، آمریکایی‌ها نامردی خود را در برهم زدن برجام اثبات کردند اما مردم ما ذلت‌پذیر نیستند، مردم ما با سینه خشک و مشت خالی ۴۰ هزار مستشار را از این کشور بیرون کردند. امسال محرم و صفر هم کربلایی برای ما ایجاد می‌کند که اگر بنا شد استکبار جهانی بر نقض عهدش پافشاری کند دولت ما باید آماده شوند فناوری هسته‌ای را به روز اولش بازگردانند. سانتریفیوژها باید با قدرت بچرخند و آب سنگین اراک به‌طور کامل وارد فناوری شود و این خواسته و مطالبه مردم است زیرا دشمن تخلف کرده و ما در مقابلش ذلت نمی‌پذیریم.

منبع

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: