عليخانی عشق را در “ماه عسل” تمام كرد

ماه عسل

“عليخاني” با ذكر اين جمله مخاطبان را به ادامه برنامه دعوت كرد:بريم برگرديم من به امروز خيلي اميدوارم.

“عليخاني “در ادامه گفت:حال، سراغ دنياي امروز مهمانانمون بريم ،امروز دو قصه داريم كه يك نكته وصل فوق العاده و زيبا دارد ،لطفا “ماه عسل” امروز را از ابتدا تا انتها تماشا كنيد.
براي رقم خوردن يك اتفاق در برنامه امروز، خيلي دوندگي كرديم ،دعا كنيد. 
سپس “عليخاني” پا به دنياي مهمانان بخش اول “ماه عسل” گذاشت: يك زوج كه ۳۱سال از زندگي مشتركشان مي گذشت و حاصل زندگيشان دو فرزند به نام هاي حسام و سروش بود مهمان برنامه “ماه عسل” بودند. 
زن قصه ي زندگي خود را اينگونه آغاز كرد: از زندگي با همسرم احساس رضايت كامل دارم و صاحب دو فرزند هستيم فرزند اولم  به نام” حسام “داراي مدرك كارشناسي ارشد است و “سروش” هم در خارج از كشور در حال تحصيل است.
77822976353089251596 *معامله انسان هاي بزرگ با خدا در “ماه عسل”
 من هميشه در ذهن خود به اين فكر كرده بودم كه يك فرزند را به سرپرستي قبول كنيم اما پس تماشاي يك قسمت از برنامه” ماه عسل “سال  ۹۰كه اختصاص به دو زوج داشت كه حدود ۲۰سال فرزند معلولي به نام “ميلاد” را به فرزندي خود گرفته بودند با خود گفتم ما هم مي توانيم اين عمل زيبا را انجام دهيم و پس از مشورت با همسرم اقدام به گرفتن فرزندي به سرپرستي خود مان كرديم.
 افرادي را ديدم كه هنگام سرپرستي يك فرزند رنگ پوست و چشم او را هم انتخاب مي كنند ولي اين خانواده و حركت زيبايشان برايم جاي تقدير داشت. 
هنگام اقدام به اين عمل، آشنايان مارا از اقدام به اين كار منع مي كردند و از مشكلات آن برايمان مي گفتند ولي ما تصميم خود را گرفته بوديم.
 همسر اين خانم ادامه داد: زماني كه همسرم با من درباره ي اين موضوع مشورت كرد من با كمال ميل پذيرفتم.
 زن در ادامه گفت: زماني كه اين مطلب را با فرزندانم در ميان گذاشتم آنها موافقت كردند و تمايل آنها من را براي انجام اين كار ترغيب كرد.
 سپس “عليخاني “از فاطمه ،دختري كه اين خانواده او را به فرزندي پذيرفته بودند خواست تا وارد گوي طلايي “ماه عسل “شود. 
“احسان عليخاني” با زبان و بيان شيواي خود حس و حال “فاطمه “را پس از ورود به زندگي اين خانواده جويا شد. 
“فاطمه” گفت :هميشه  دوست داشتم كه پدر و مادر داشته باشم “عليخاني “به او گفت :خدا آرزوي تورا بيشتر از آنچه
خواسته بودي اجابت كرد و به تو دو برادر هم داد . 
وبعد فاطمه به برخي از سوالات “عليخاني” با شيريني خاص خود پاسخ وادامه داد: در شيرخوارگاه كنار دوستانم را دوست دارم ولي الان خوشحالم چرا كه پدر و مادرم مهربان هستند.
“فاطمه” در پاسخ به اين سوال “عليخاني” كه آيا تا به حال پدر و مادرت تورا دعوا كردند؟ با بيان شيرينش گفت :نه به من تذكر دادند و “عليخاني” به لحن و پاسخ زيباي فاطمه خنديد. 
زن تصريح كرد: پس از ورود “فاطمه” به زندگيمان از خدا خواستم تا كمكم كند تا در تربيت و همچنين رفتاربا “فاطمه “هيچ گونه خشمي نباشد ، من در تربيت او مسوليت سنگيني برعهده دارم چرا كه اين حركت ،معامله با خدا بوده است.
97594927691627462359
 *فاطمه به زندگيمان بركت داد 
پدر” فاطمه “اظهار داشت:از زماني كه فاطمه وارد زندگي ما شده خير و بركتهايي شامل زندگيمان شده كه ما در طي اين مدت از آن غافل بوديم و اين مسئله براي من ارزشمند است. 
30244220559848294588
*عليخاني: جاي شما در بهشت است 
“عليخاني “اذعان كرد: فداي دلهايي شوم كه آرزوي انجام اين عمل و حركت زيبا را دارند اما بضاعتشان اجازه چنين كاري را به آنها نمي دهد و سپس روبه دو مهمان برنامه گفت:جاي شما به خاطر اين دلهاي قشنگتان ،در بهشت است.
در ادامه “عليخاني” از مهمانان خواست تا در كنار مهمانان بخش دوم حضور داشته باشند. 
“عليخاني” گفت:تا قسمت پاياني برنامه با ما باشيد چون من خيلي ذوق دارم. 
پدر و مادر” ميلاد “از مهمانان  برنامه ۹۰ “ماه عسل “، اينبار بدون ميلاد پا به “ماه عسل” ۹۲ گذاشتند از همان ابتداي ورود، مادر ميلاد بدليل سوگ او بغض كرد و “عليخاني “رو به او گفت:اگر شما گريه كنيد ما مي شويم گريه اندر گريه .
39204580388159795195
 مادر ميلاد گفت: بعد از ۲۲سال زندگي با ميلادم او را يك روزه بدليل سرماخوردگي از دست داديم .
ما از وجود ميلاد در زندگيمون بركت هاي زيادي گرفتيم بعد از حضور در برنامه شما چون تنها مشكلمان مسكن بود مسكن مهر پرديس و همچنين ۳ سفر حج به ما تعلق گرفت همه در كوچه و محل ما را به نام پدر و مادر ميلاد ماه عسل مي شناسند. 
مادر “ميلاد “با اشاره به زندگي گذشته خود عنوان كرد: ما ۱۰سال بچه دار نمي شديم و هنگام مراجعه به بهزيستي ميلاد ۱۵ روزه را به فرزندي قبول كرديم بعد از گذشت چند سال متوجه بيماري سي پي او شديم وپس از گزارش اين مسئله به بهزيستي آنها اذعان كردند او را بدهيد و يك بچه سالم  تحويل بگيريد ولي ما هرگز قبول نكرديم و ۲۲ سال از او مراقبت كرديم پس از مرگ او هنوزهمه را به چشم ميلاد مي بينم . 
من حتي زمان زنده بودن ميلاد چندين بار به بهزيستي براي گرفتن بچه مراجعه كردم  تا ميلاد تنها نباشد ولي قبول نكردند.
184062_551  *طعم  زندگي در قلب شاهين
پس از آن “عليخاني” شاهين كوچولو را به كنار مهمانان دعوت كرد و پس از  در آغوش كشيدنش به او گفت يادت هست هميشه ميگفتي مي خواهم پدر و مادر داشته باشم ؟وبعد رو به پدر و مادر ميلاد عنوان كرد ما اين هديه را به شما مي دهيم 
در اين ميان مادر ميلاد با گذاشتن دستانش برروي صورت خود مدام مي گريست و سپس” شاهين” كوچولو را در آغوش خود جاي داد .
ماه عسل
 در پايان “ماه عسل “،صحنه ي زيباي عشق و گذشت رقم خورد و”شاهين” كوچولوي ما در ميان دستان پدر و مادري فداكار قرار گرفت كه به قول “عليخاني” امتحان خود را پس داده بودند . 

*شكرگذاري و ذوق زدگي عليخاني 
“عليخاني” پس از خروج از دنياي مهمانان برنامه به اين جمله بسنده كرد:من ذوق زدگي خود را نمي توانم پنهان كنم ،نگاه كردن به بچه هاي يتيم فوق العاده است خدا كند توان آن را داشته باشيم ،خداروشكر بابت امشب.تيتراژ پاياني برنامه با صحنه هاي گريستن هاي مكرر مادر ميلاد و در آغوش گرفتن شاهين در بغل پدر و مهمانان برنامه تلاقي شد تا  اينگونه حال مخاطبان را دگرگون و چشمهايشان را در لحظات ناب استجابت دعا بشوراند. 

41768581688329002674

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: