علی دایی و دخترش در آمریکا +عکس

علی دایی و دخترش در آمریکا

علی دایی عکسی از خود و دخترش نورا را در اینستاگرام منتشر کرد، عکسی که بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

علی دایی و دخترش در آمریکا

 

ماجرای دخترهای علی دایی

بسیاری از رسانه ها نورای ۴ ساله را تنها فرزند علی دایی معرفی می کنند اما در واقع چنین نیست. دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر در رسانه ها منتشر شده است.

فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است “دنیز” نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است. “دنیز” ۹ ساله هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می آید.

دنیز دختر علی دایی از همسر اولش

دنیز دختر علی دایی از همسر اولش

ماجرای علی دایی و دخترش

دایی آن زمان در حالی از همسر خود جدا شد که فرزندش تازه به دنیا آمده بود. مدتی بعد او مقدمات اقامت دائم همسر و فرزندش را در یکی از کشورهای اروپایی فراهم کرد و پول بسیار زیادی در اختیار همسر سابق خود قرار دارد و علاوه بر آن یک خانه شیک برای او در یک کشور اروپایی خرید. وی برای دیدن دخترش سالی یک بار به این کشور اروپایی می رفت.

چندی قبل نیز سایت های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند مربی مشهور درخواست گرفتن حضانت دخترش از همسر سابقش را کرده و پیام داده که این ماجرا حتی اگر به مطبوعات و رسانه ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد باز هم دست نمی کشد پس بهتر است همه چیز مسالمت آمیز حل شود.

البته بر طبق اخبار منابع موثق همسر سابق این مربی هم پیغام داده برود از طریق شکایت خواسته خود را مطرح کند چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی دهد دخترش نزد این مربی و همسرش زندگی کند.

در نهایت دینز به همراه مادرش به لندن مهاجرت کرد و علی دایی نتوانست دیگر او را ببینید.

ماجرای علی دایی و دخترش

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: