عکس‌های الناز شاکردوست در اکران فیلم مبارک

عکس‌های الناز شاکردوست در مراسم اکران خیریه فیلم “مبارک”

مجله مراحم؛ مراسم اکران خیریه فیلم “مبارک” شب گذشته با حضور الناز شاکردوست به نفع توان یابان موسسه خیریه رعد در سی و سومین بازارچه نوروزی این خیریه اکران شد.

الناز شاکردوست , الناز شاکردوست در اکران فیلم مبارک

عوامل فیلم مبارک جمعه شب در کنار هنرمندان علاوه بر بازدید از این بازارچه نوروزی که بخشی از آن به معرفی و عرضه آثار هنرمندان توان یاب خیریه رعد اختصاص یافته همراه با آنها به تماشای فیلم نشستند و بعد از آن به پرسش های علاقه مندان در خصوص نحوه ساخت اولین فیلم رئال انیمیشن ایران پاسخ دادند.

محمدرضا نجفی امامی اولین کارگردانی است که در این اثر سینمایی خود از تکنیک های تلفیقی فیلم سازی شرکت های بزگ دنیای انیمیشن مانند والت دیزنی، پیکسر، دیرم ورکس و …. استفاده کرده است

عکس الناز شاکردوست در مراسم خیریه

الناز شاکردوست , الناز شاکردوست در اکران فیلم مبارک

 

مبارک در کنار روایت داستان زندگی دختری به نام گلپری که الناز شاکردوست به جای آن ایفای نقش می کند اسطوره های داستان های ایرانی را به شیوه ای جذاب به تصویر کشیده است و همین امر موجب شده نه تنها کودکان بلکه بزرگ ترها نیز جزو مخاطبین این فیلم قرار گیرند.

مبارک ششم اسفند ماه در آخرین روز از جشنواره نوروزی رعد از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در سالن همایش های مجتمع رعد اکران خواهد شد بازارچه خیریه رعد در شهرک غرب، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، پلاک ۷۴ تا ساعت ۲۲ روز جمعه ۶ اسفند ادامه خواهد داشت.

بیوگرافی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست متولد ۱۳۶۳ در تهران.

او بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. گل یخ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی ساخته سال ۱۳۸۳ است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: