عکس‌های جدید بهاره رهنما در اتریش

عکس‌های جدید بهاره رهنما در اتریش

بهاره رهنما برای شرکت در یک نمایشگاه به کشور اتریش سفر کرده است .

به گزارش مجله مراحم :  بهاره رهنما در تعطیلات نوروزی ۹۶ به کشور اتریش رفته است . این بازیگر کشورمان با انتشار عکس‌های مربوط به اتریش از مسافرت خود به این کشور در صفحه اینستاگرام خود خبر داد . وی صفحه شخصی خود را با این عکس‌ها بروز رسانی کرد .

این بازیگر کشورمان عکسی از نمایشگاه خانه فرهنگ ایران در اتریش با حضور استاد عباس اکبری مجسمه ساز و سفالگر در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد .

عکس‌های جدید بهاره رهنما در اتریش

 بهاره رهنما در اتریش,عکس‌های جدید بهاره رهنما

بهاره رهنما و دخترش در اتریش

 بهاره رهنما در اتریش,عکس‌های جدید بهاره رهنما

بهاره رهنما به غیر از بازیگری در عرصه سینما و تلویزیون و تئاتر ،مدرک کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد را نیز دارد .وی حتی دستی در قلم دارد و به نوشتن متن‌های زیبا نیز می پردازد و به نویسندگی نیز روی آورده است .

بهاره رهنما دختری به نام پریا دارد که حاصل ازدواجش با پیمان قاسم خانی می باشد .

مدتی است که شایعه جدایی این دو هنرمند در همه جا پیچیده اما هیچ کدام تا الان پاصخ و واکنشی نشان ندادند . هر چند با متن و دلنوشته‌های بهاره رهنما درباره مردان میتوان حدس زد که رابطه نه چندان خوبی بین آنها حاکم است .

یادآور میشویم که این دو هنرمند کشورمان حتی در جشنواره فیلم فجر هم با هم و در کنار هم دیده نشدند و هر کدام جداگانه در این جشنواره حاضر شدند .

اکنون نیز بهاره رهنما به تنهایی در کنار دخترش پریا حضور دارد و در این نمایشگاه و خانه فرهنگ ایران شرکت کرده است . که میتوان واقعیت پیدا کردن شایعه جدایی این دو را حتمی دانست

 

 بهاره رهنما در اتریش,عکس‌های جدید بهاره رهنما

عکس جدیدی که بهاره رهنما با مجسمه ابوعلی سينا درحياط سازمان ملل اتريش انداخته است .

 بهاره رهنما در اتریش,عکس‌های جدید بهاره رهنماعکس بهاره رهنما و دخترش پریا در اتریش

عکس جدید بهاره رهنما

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: