عکس : بلایی که آیفون ۷ سر زن حامله آورد !!

عکس : بلایی که آیفون ۷ سر زن حامله آورد

 داغ شدن آیفون ۷ به سر زن استرالیایی آورد

خانم ملانی  هنگام استفاده از آیفون ۷ خود و اتصال همزمان آن به برق، به خواب رفته و بعد از بیدار شدن متوجه سوختگی دست خود شده که به‌نظر داغ شدن آیفون ۷ دلیل اصلی آن بوده است.

مجله مراحم به نقل از گجت نیوز، اگر شما هم از افرادی هستید که معمولا در رخت خواب به تماشای ویدیوهای آنلاین می‌پردازید، شاید با خواندن این مطلب حواس خود را هنگام استفاده از گوشی بیشتر جمع کنید. بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده از استرالیا، خانم Melanie Tan Pelaez هنگام استفاده از آیفون ۷ خود و اتصال همزمان آن به برق، به خواب رفته و بعد از بیدار شدن متوجه سوختگی دست خود شده که به‌نظر داغ شدن آیفون ۷ دلیل اصلی آن بوده است.

پس از مراجعه ملانی به بیمارستان، پزشک مربوطه قرمز شدن بازوی راست او را سوختگی نوع دوم تشخیص داده و به او گفته که باید در اطرف تخت خود به‌دنبال عامل آن باشد. زمانی که او به خانه بازگشت، متوجه شد که آیفون ۷ و شارژر آن، دلیل این سوختگی بوده است.
آیا از اپل بابت داغ شدن آیفون ۷ شکایت می‌شود؟

پس از مراجعه ملانی به یکی از فروشگاه‌های اپل و مشخص شدن داستان، مسئولین فروشگاه با تایید ایراد این گوشی و وجود بویی متمایز، آیفون ۷ ملانی را برای انجام بررسی‌های بیشتر به آزمایشگاه اپل ارسال کردند.

 اگرچه هنوز ملانی از اپل شکایتی نکرده، اما احتمال طرح آن در دادگاه وجود دارد. به‌علاوه این زن باردار برای درمان دست خود مجبور به انجام جراحی پلاستیک خواهد بود.

اما چرا داغ شدن آیفون ۷ علت اصلی این حادثه بود؟ به گفته ملانی، او دستگاه خود را به برق متصل کرده و بدون آنکه متوجه شود، بر روی آن خوابش برده که در نتیجه، هوای کافی به دستگاه نرسیده و نهایتا موجب داغ شدن آیفون ۷ شده است. البته این موضوع هنوز توسط اپل تایید نشده اما به صورت تئوری می‌تواند درست باشد.

  داغ شدن آیفون ۷ عامل سوختی زن استرالیایی ,  سوختن زن استرالیایی با داغ شدن ایفون 7 ,  سوختگی با ایفون 7
داغ شدن آیفون ۷ عامل سوختی زن استرالیایی , سوختن زن استرالیایی با داغ شدن ایفون ۷ , سوختگی با ایفون ۷

اگر شما هم از افرادی هستید که همیشه پیش از خواب، دستگاه خود را به شارژر وصل کرده و از آن استفاده می‌کنید، بهتر است حواستان باشد کجا و روی چه چیزی می‌خوابید تا همانند ملانی این فرد آسیب دیده دچار سوختگی نشوید.

داغ شدن آیفون ۷ عامل سوختی زن استرالیایی , سوختن زن استرالیایی با داغ شدن ایفون 7 , سوختگی با ایفون 7
داغ شدن آیفون ۷ عامل سوختی زن استرالیایی , سوختن زن استرالیایی با داغ شدن ایفون ۷ , سوختگی با ایفون ۷

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: