عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن

 لاغر شدن بهاره رهنما

کاهش وزن بهاره رهنما وی بازیگر کشورمان با انتشار عکسی از خودش خبر از کاهش وزن ۱۵ کیلوگرمی خود داد.

عکس بهاره رهنما قبل و بعد از کاهش وزن

کاهش وزن بهاره رهنما,لاغر شدن بهاره رهنما,لاغری بهاره رهنما

راز کاهش وزن بهاره رهنما چیست؟

بهاره رهنما بازیگری است که به گفته خیلی از دوستانش هیچ گاه خسته نمی شود و شور زندگی همیشه در او وجود دارد. در ادامه گفتگویی با بهاره رهنما از دنیایی که با دخترش دارد و همین طور از رژیمی که باعث شده ۷ کیلوگرم وزن کم کند. با ما همراه شوید.

از حال و هوای این روزهایتان برایمان بگویید.
راستش این روزها حال خوبی ندارم.

چرا؟
حدود ۸ ماه پیش سفیر انجمن حمایت از کودکان و نوجوانان شدم و به همین دلیل با پرونده های بزهکاری زیادی روبرو شده ام اما قصه «ریحانه» دختری که نمی دانم وقتی این گفت وگو چاپ می شود هنوز زنده است یا نه، خیلی من و زندگی ام را تحت الشعاع قرار داد. به نظرمن آدم های زیر ۲۰ سال هم هنوز نوجوان محسوب می شوند. حالا چنین فردی از سر اجبار و ترس کاری را انجام داده است که می شود بخشید. این دختر قاتل بالفطره نیست.

بهاره رهنما در فیلم مرد هزار چهره

من خودم حقوق خوانده ام و با حکم اعدام هم مخالف نیستم، به خصوص برای آدم های خشنی مثل خفاش شب، ریگی و افرادی مانند آنها. اما برای افرادی مثل ریحانه که با سن کم و از سر ناچاری مرتکب اشتباه می شوند، به نظرم می شود کاری کرد و فرصت دوباره ای به آنها داد.

ارتباطتان با پریا چگونه است؟
ارتباط بسیار خوبی با هم داریم. خواهرم سال هاست در خارج از ایران زندگی می کند و فاصله سنی ام با مادرم هم زیاد است. برای همین از اول سعی کردم با پریا مثل یک دوست رفتار کنم.

فکر می کنید پریا هم این احساس عمیق را نسبت به شما دارد؟
بله، به نظرم هر آدمی جدا از تربیت و آموزش هایی که فرا می گیرد، یک ذات هم دارد و پریا ذاتا دختر عاقل و فرزانه ای است. ضمن اینکه مدیریت خوبی هم در انجام امور مختلف دارد. برعکس من که آدم عجولی هستم و قلبم توی مشتم است، او منطقی تر است و خیلی خوب احساسات اطرافیانش را می فهمد. حتی یادم می آید وقتی ۵-۴ ساله بود، در بعضی از کارها من را راهنمایی می کرد.

شاید به این دلیل است که شما و پدرش دائم مشغول کار بوده اید.
شاید، اما باور کن من خیلی پریا را به خاطر کارم تنها نگذاشتم و سر بیشتر کارهایم او را برده ام یا مثلا اگر کار شهرستان قبول می کردم، حتما او را هم با خودم می بردم تا خیلی از هم دور نباشیم. ضمن اینکه باید بگویم خوشبختانه پریا پدربزرگ و مادربزرگ های خوبی دارد که بسیار او را حمایت کرده اند. شاید به همین دلیل هم است که دختر عاقل و فهمیده ای است چراکه بودن در کنار آنها او را پخته تر و با تجربه تر کرده است.

وقتی فهمیدید مادر شدید چه احساسی داشتید؟
حس قشنگی برایم بود. باور کن لطیف ترین حس دنیا را آن زمان تجربه کردم. انگار تو از طرف خدا مامور شده ای که بنده ای را به دنیا بیاوری و این خودش یک نوع خلق کردن است.

قشنگ ترین خاطره ای که برای پریا ساختید؟
یک بار برای پریا تمام بادکنک های یک بادکنک فروش را خریدم و حدود یک هفته اتاقش پر از بادکنک بود که البته یکی یکی می ترکیدند و ما از صدایشان کلی وحشت می کردیم. خودم وقتی بچه بودم، همیشه دوست داشتم یک دنیا بادکنک داشته باشم برای همین این کار فانتزی را برای پریا انجام دادم.

بزرگ ترین آرزویتان برای پریا؟
دوست دارم پریا همیشه از لحاظ جسمی و روانی سالم باشد و از ته دل احساس خوشبختی کند چراکه حس خوشبختی چیزی است که آدم خودش به تنهایی می تواند درک کند و کسی نمی تواند به آدم ببخشد

کمی هم درباره رژیمی که اخیرا گرفته اید با هم صحبت کنیم. داستان کم کردن وزن از کجا شروع شد؟
همه اش زیر سر پریاست (می خندد). الان که پریا به سن نوجوانی رسیده، احساس کردم دوست دارد مادر لاغرتر و بشاش تری داشته باشد یا حتی دوست دارد با هم به کوه برویم چون پریا ورزش را خیلی دوست دارد و با شنا، سوارکاری و تنیس هم به خوبی آشناست. انصافا انرژی خوبی هم به من داده؛ مثلا هر موقع که خسته می شوم، می گوید:«مامان! یک مورچه برای رسیدن به دانه اش هزار بار هم که شده تلاش می کند تا بالاخره دانه اش را به خانه اش ببرد، پس خسته نشو.»

برنامه ریزی خاصی هم برای کم کردن اضافه وزن دارید؟
بله، با پریا قرار گذاشتیم در طول یک سال ۲۰ کیلوگرم وزن کم کنم و خدا را شکر از بهمن ماه که این برنامه را گذاشتم، توانسته ام ۷ کیلوگرم کم کنم.

هیچ وقت به این فکر نکردید که اگر کمی لاغرتر شوید، اتفاق های بهتری حتی در ارتباط با کارتان می تواند بیفتد؟
واقعا این مساله هیچ وقت مانع کارم نبوده. مشکل من چیز دیگری است؛ من آدمی هستم که وقتی خیلی از لحاظ فکری درگیرم، دوست دارم غذا بخورم، به خصوص شیرینی جات و در یک زمانی چون هم درس می خواندم و هم کار می کردم، با خوردن سعی می کردم خودم را آرام کنم برای همین اضافه وزنم بیشتر شد.

گویا از طب سنتی هم در رژیمتان استفاده کرده اید.
همین طور است. ما در ایران گیاهانی داریم که بسیار ارزشمند هستند و به نظر من مثل جواهر می مانند. برای همین به توصیه پزشک از گیاهان و جوشانده های طبیعی هم استفاده می کنم.

مثلا از جوشانده چه گیاهانی؟
از سبزی هایی مانند جعفری، گشنیز، شیرخشت و چای سبز.

به نظرتان بهترین ورزش برای کم کردن وزن چیست؟
پیاده روی! باور کنید هیچ زحمتی ندارد فقط کافی است کفش خوب بپوشید و اراده کنید که وزنتان را پایین بیاورید. به نظرم پیاده روی حتی از لحاظ روانی به آدم خیلی کمک می کند چون باعث می شود در یک فضای باز فکر کنی و افکار ناخوشایندت را بیرون بریزی پس پیاده روی را جدی بگیرید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: