عکس ترامپ و ملانیا با یک همجنس باز

عکس ترامپ و ملانیا با یک همجنس باز و تقدر ترامپ و همسرش از یک همجنس باز و تقدیر از معلم همجنس باز توسط ترامپ و ملانیا و ژست معلم مرد همجنس باز در کنار ترامپ

عکس ترامپ و ملانیا با یک همجنس باز

ایستادن یک معلم همجنس باز در کنار دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و همسرش ملانیا در کاخ سفید جار و جنجال بزرگی در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است.

ژست مرد همجنس باز با ترامپ

عکس ترامپ و ملانیا با یک همجنس باز

حمایت ترامپ از همجنس بازان

همجنس بازی به نام نیکوس یانوپولوس که در هنرستان بیکون چارتر تدریس می کند، برای تقدیر از وی به عنوان بهترین معلم سال ۲۰۱۷ ایالت “رود آیلِند” در شمال شرق آمریکا به کاخ سفید دعوت شد و هنگام گرفتن عکس یادگاری با ترامپ و همسرش ملانیا حالتی غیرعادی به خود گرفت به نحوی که یک بادبزن سیاه به دست گرفت و سرش را همچون افرادی که به خود می بالند، بالا گرفت.

همچنین ببینید: همجنس بازی دو پیرزن ۹۰ ساله

یانوپولوس در صفحه فیسبوکی خود عکس یادگاری خود را گذاشت و در زیر عکس نوشت: معلم نمونۀ سال ۲۰۱۷ ایالت رود آیلند با چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا دیدار می کند.

یانوپولوس در زیر این عکس چند نشانۀ ویژۀ همجنس بازان را نیز گذاشته است.

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی حالت ایستادن یانوپولوس را زشت شمردند و آن را اهانت به رئیس جمهوری آمریکا دانسته اند.

به گزارش العالم، ترامپ فوریه ۲۰۱۷ می خواست با صدور دستوری اجرائی قانون حقوق همجنس بازان را که در دوران باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین آمریکا تصویب شده بود، لغو کند ولی سرانجام از تصمیم خود منصرف شد.

عکس ترامپ و ملانیا با یک همجنس باز

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: