عکس جنجالی الناز شاکردوست با فرزاد موتمن

عکس جنجالی الناز شاکردوست با فرزاد موتمن در پست صحنه فیلم شب را در خبرهای داغ بازیگران از مجله مراحم مشاهده کنید.

عکس جنجالی الناز شاکردوست با فرزاد موتمن

حاشیه جدید با انتشار عکسی جنجالی از الناز شاکردوست و فرزاد موتمن در فضای مجازی ایجاد شده و که با واکنش های متفاوتی بین کاربران ایجاد کرده است.

عکسی از بازیگر سوپر استار کشورمان به همراه کارگردان سینما می باشد که برای فیلم جدیدش به نام سراسر شب در پشت صحنه و در زمان استراحت داخل اب گرفته شده است.

این عکس جنجالی شده و در پی واکنش های کاربران پست و نظرات این پیج بسته شده است تا اظهار نظر و چالش درباره آن مسدود بماند.

فرزاد موتمن علاوه در پی همکاری جدیدش با الناز شاکردوست در پست جدیدش صفحه اینستاگرامش بسیار از وی تعریف کرده و گفته است که استعداد نهفته خانم بازیگر را کسی کشف نکرده و وی توانایی های زیادی دارد که اهالی سینما و دست اندرکاران سینما هنوز کشف نکرده اند.

عکس پشت صحنه الناز شاکردوست در فیلم سراسر شب

شاکردوست یکی از بازیگرانی است که عاشق کارش است و علاوه بر عشق و هوش فراوانش در بازیگری، خیلی شیطون و بازیگوش است و در این عکس در حال استراحت هستیم و وی با شیطنت ما را سرگرم کرده و این بسیار برایمان لذت بخش بود.

عکس جنجالی الناز شاکردوست با فرزاد موتمن

عکس آب بازی الناز شاکردوست با فرزاد موتمن

عکسی منتشر شده از فرزاد موتمن درباره توضیحات و تعریف از بازی وی در فیلم جدیدش به نام سراسر شب که به دلیل نا معلومی کامنت های این پیج مسدود شده و غیر فعال شده است.

عکس جنجالی الناز شاکردوست با فرزاد موتمن

سراسر شب نام فیلمی است که فرزاد موتمن در حال ساخت آن است که الناز شاکردوست یکی از بازیگرانی است که در این پروژه وی دا همراهی می کند و در یکی از بازیگران این فیلم سینمایی می باشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: