عکس خانه عفاف در یزد

خانه عفاف در یزد

خانه عفاف به یک مرکز برای تخلیه نیاز جنسی از راه درست و اسلامی گفته میشود در برخی از کشورهای اسلام خانه عفاف وجود دارند و هدف راه اندازی آن برطرف کردن نیازهای جنسی جوانانی است که قادر به ازدواج دائم نیستند.

با توجه به واقعیات جامعه و نظر به وجود نمونه‌های زیر، یکی از ابزار موفق در مقابله با تهاجم فرهنگی، تسهیل و گسترش امر ازدواج است.

بانوان بی سرپرست و همسر از دست داده.
بانوانی که نمی‌خواهند همسر دائمی مردی باشند ولی حاضر به ازدواج موقت و کوتاه مدت هستند.
دانشجویان و محصلانی که امکان ازدواج دائم برای آنها نیست.
مردانی که به دلایلی کسی با ایشان ازدواج نمی‌نماید.
مردانی که زنانشان مشکلاتی از قبیل طولانی شدن مدت بیماری دارند.
و افرادی که دائم السفر هستند و دور از عیال دائمی خود به سر می‌برند.

خانه عفاف طرحی بود که از سوی یکی از اصناف در سال ۱۳۸۱ مطرح شد. این طرح برای اولین بار توسط «جامعه اسلامی ناصحین قم» در سال ۱۳۷۳ تهیه شد و برای سازمانهای مختلف فرستاده شد. اما با انتشار جزئیات آن و بالارفتن احتمال اجرای آن در سال ۱۳۸۱ به جنجالی بزرگ مبدل شد همزمان هادی منتظری مقدم رئیس دادگاه انقلاب کرج در پی اتهاماتی که در ارتباط با خانه هدایت کرج به وی وارد شده بود بازداشت شد.

این طرح با مخالفت محمد خاتمی و نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس ششم مواجه شد. این طرح موجب تحت‌الشعاع قرار گرفتن و در نهایت کنار گذاشته شدن «طرح سلامت جنسی» شد که از سوی وزارت کشور در حال تهیه بود.

شورای اجتماعی کشور نیز مخالفت خود را با چنین طرحی اعلام کرد و مطرح شدن این طرح در این شورا و یا معاونت اجتماعی وزارت کشور را تکذیب کرد. مرکز امور مشارکت زنان نیز در بیانیه‌ای این طرح را محکوم کرد.

سازمان بهزیستی نیز این طرح را رد کرد.

آگهی خانه عفاف

تراکت تبلیغ خانه عفاف,خانه عفاف,آگهی خانه عفاف در یزد

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: